Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1300 kcal szálkásítás céljából...

1300 kcal szálkásítás céljából megfelel?

Figyelt kérdés

160cm

52kg

heti 6 edzés, abból 4 súlyzós

120g fehérje naponta


2012. júl. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52kilósan szerintem alapból hót szálka vagy, nem? nemhiszem, hogy túl sok izom lenne rajtad, akkor meg hova szálkásítanál?
2012. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valóban, inkább a tömegnövelés a fontos nálad, nem pedig a szálkásítás. Ahhoz pedig ez a kalóriabevitel nagyon kevés.
2012. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok és sajnos korábban mindenféle hülye diétába belekezdtem, izmot vesztettem majd visszahíztam. Magyarul rohadtul elzsírosodtam hiába vagyok jelenleg 52 kiló. Semmi alakja a fenekemnek, háj az egész. Testzsírszázalékom közel 29-es.


Tervem levakarni magamról némi zsírt majd visszaépíteni az eltűnt izmom. Korábban 8 évig sportoltam szóval hiányzik az a fenék.


Ennek fényében mit gondoltok?

2012. júl. 22. 19:48
 4/4 anonim válasza:

Kicsit megkésve válaszolok, ezért elnézést. Mindenképp valamiféle aerob mozgást végezned kéne mint például futás, kocogás, biciklizés.


Ahhoz, hogy a szervezeted zsírt égessen el és ebből pótolja az energiát, egy bizonyos pulzusszámot kell tartanod, erről a következő oldalon részletesen olvashatsz:

[link]


Mint azt az oldalon is írják, az ilyen edzéseknek legalább 30 percesnek kell lenniük. Hogy a feneked formásabb legyen, azt javaslom hogy Google-be annyit írj be: fenék edzése


Szerintem találni fogsz gyakorlatokat leírásokkal amik segíthetnek. Sok szerencsét és jó edzést kívánok!

2012. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!