Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés otthon hízni vágyóknak?

Edzés otthon hízni vágyóknak?

Figyelt kérdés
Betegség miatt lefogytam tavaly,és nagyon rám férne 5-6 kiló. Az étrendemet ennek megfelelően már megváltoztattam, 3 kilót sikerült is felszednem, az eredmény nem annyira látványos még. Éppen ezért szeretnék elkezdeni edzeni,viszont a munkám miatt nem tudom megoldani a konditerembe járást.Tudom,hogy ez lenne a legjobb,de nagyon sokat utazom,és ez elveszi azt az időt,amit a konditeremben tölthetnék. Viszont itthon nagyon szívesen rááldozok akár heti több napot is,hogy elérjek valami eredményt. Futni nagyon szívesen eljárnék,de az fogyaszt,és nekem pont az a célom,hogy fenékre, combra és vádlira hízzak. Itthon van néhány kisebb kézi súlyzónk,tudnátok mondani olyan gyakorlatokat,amik hatékonyak és itthon is el tudom végezni őket?
2012. júl. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Guggolás, kitörés, lábemelés hátra térdállásból, lépcsőzés. De jó lenne viszonylag nagyobb súlyzókkal.

Vagy végezhetnéd a fegyencedzést is. Könyvben is megvan, vagy töltsd le netről. Legyen tömegnövelő étrended.

2012. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 3 kilós súlyzóim vannak itthon! :( De azért köszönöm! A könyvet mindenképpen letöltöm,minden tipp jól jön!
2012. júl. 20. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt találod a gyakorlatokat és az edzéterveket. Fönt izomcsoportonként be vannak sorolva a gyakorlatok.

[link]

2012. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is otthon edzem, de nekem nem 3 kilós súlyzóim vannak, hanem közel 200 kg súly, fekpad, rudak. :) Esetleg próbálj valamit összehozni saját testsúllyal, de sokra ne számíts.


A sok és megfelelő kaja pedig elengedhetetlen!

2012. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nő vagyok... :D szóval biztos,hogy nem 51 kilós súlyzókkal fogok dolgozni,de köszönöm!
2012. júl. 22. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom a saját testsúlyos gyakorlatokat, és a tömegnöveléshez szükséges mennyiségű szénhidrátot, fehérjét (napi 4-5 étkezés, mindegyikhez rizs és egy szelet hús, olivaolaj, vitamin).

A lényeg, hogy a gyakorlatok nagyon nehezek legyenek, a célizmok erős ingereket kapjanak.

Próbálj hosszútávon gondolkodni.

2012. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod,végül úgy döntöttem,hogy be kell illesztenem az időmbe a konditermet. Itthon,ahogy utána olvastam és ahogy Ti is írtátok a súlyokat,nem tudnám ezt megoldani. Valamit valamiért! :D Köszönöm a válaszaitokat!
2012. júl. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!