Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon gyúrás, jó lesz így?

Otthon gyúrás, jó lesz így?

Figyelt kérdés

Nem vagyok súlyos, nincs nagyon rajtam felesleges, a hasamat leszámítva, ott van egy nagyon pici talán. Valamennyi izmom, vállam van sportokból adódóan. Viszont szeretnék jobban izmosodni, de konditerem és súlyzók nélkül.

Pár napja kezdtem, fekvőt és felülést csinálok, előbbit huszasával, utóbbit ötvenesével. Ma csináltam kb. 200 fekvőt és 350 felülést, ha ezt rendszeresen csinálom, naponta ennyit jó lesz? Sok húst eszek, valamiért azt szeretem a legjobban. Egyéb tippek, gyakorlatok?

Köszi.



2012. júl. 15. 00:40
 1/5 anonim válasza:
figyelj sajnos az otthoni gyúrósokból nem lesz semmi,az izom nagymértékű fejlődéséhez normális edzésterv kell stb és ezt otthon nem tudod elvégezni,formásodni valamennyire fogsz de komoly eredményre ne számíts,talán vmit azért az segít hogy a kajád nem szar :)
2012. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát meglátjuk. Nem akarok olyan izmos lenni, mint akinek ez az "elsőrendű" sportja ( nem tudom jobban megfogalmazni ), vagy aki nagyon komolyan veszi, de azért kéne valamennyi izom, ami látszik is.
2012. júl. 15. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, nem is leszel ettől olyan izmos. :)

Amúgy felesleges ezt nap mint nap csinálni, mert túledzed magad. Az izom a regenerálódáskor nő, tehát heti 3-4x edzz csak, de azt keményen!

Hasra ne felülést csinálj, hanem pl hasprést és lábemelést.

Húzódzkodni tudsz, van rá lehetőséged? Mindenképp érdemes lenne.

Súlyzóid nincsenek véletlen?

2012. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek súlyzóid, akkor végezd a fegyencedzést, melyet meg tudsz szerezni könyvben vagy le is tudsz tölteni netről.

Egy húzódzkodó rúd tényleg kellene.

2012. júl. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Beszerzek húzockodó rudat illetve kisebb súlyokat is.
2012. júl. 16. 03:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!