Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyjak még, vagy ne?

Fogyjak még, vagy ne?

Figyelt kérdés
30 kilót fogytam már, most 176cm magas, és 68kg vagyok. Itt-ott látok magamon még felesleget, de lehet hogy csak már beképzelem, az orvosom is azt mondta hogy ne fogyjak.. de hát nem tudom. Nem akarok túlzásba sem esni. A fogyókúra helyett jobban szeretnék most már a kondizásra koncentrálni. Ami van még rajtam kis felesleg, az a kondizással, meg persze megfelelő étrenddel lemehet?
2012. júl. 18. 10:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha ez a számít valamit: A derék méretem 88 cm, a mell pedig 92cm.
2012. júl. 18. 10:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Így látatlanban azt mondom Neked, hogy már ne fogyj, teljesen jónak tűnik az adataid alapján.

Ha izmosodni szeretnél, akkor állíts össze egy tömegnövelő étrendet és tapasztald ki, hogy milyen tápanyagbevitel mellett zsírosodsz legkevésbé. Ha megvan a megfelelő tömeg, után jöhet a szálkásítás, de addig felesleges. Izomtömeg növelés és fogyás egyszerre sajna nem lehetséges.

2012. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!