Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le vagy mit...

Hogyan fogyjak le vagy mit mozogjak h sulira legalább 10 kg le tudjak adni?

Figyelt kérdés

Az a baj h ételeket nem tudok elkészíteni mert amit főz a családom/mamám nekem azt kell ennem. :(

14 éves vagyok

55 kg

150 cm



2012. júl. 16. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

diéta+ aerob edzés

viszont normálisan elkészített kaja nélkul semmire nem mész

2012. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor hiába tornázok ha mellette kajálok rendesen?
2012. júl. 16. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Diétánál, esetleg megkérheted a mamádat, hogy csináljon kevésbé zsíros, olajos ételeket, vagy csak natúr húst. Gondolom azt azért megeszed.

Aerob mozgás, illetve elmehetsz akár kocogni is. Találni a neten egész jó kezdő futó edzésterveket, amikkel szépen el lehet kezdeni a dolgot. Persze ez lehet, hogy neked is unalmas. Sokan nem szeretnek egyedül futni.

Azt mondjuk nem tudjuk, hogy fiú vagy lány vagy-e. Ha lány, és van rá lehetőséged, akkor elmehetsz táncolni, vagy fitneszezni. Ez még nem fogja befolyásolni a fejlődésedet.

Ha fiú, akkor kereshetsz valami erőnléti edzést magadnak, esetleg küzdősportot. Ott általában dinamikus edzéseket szoktak tartani, így nem kell félni, hogy nem fogysz tőle, és még az állóképességed is nő.

Persze, ha sportolsz, akkor is oda kell figyelni a táplálkozásra, de sokkal könnyebben ledolgozza a szervezeted, ha mozogsz valamit.

2012. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A tornától alapvetően nem igazán fogsz fogyni, ha mellette zsírosan, és/vagy sokat étkezel, és főleg ha nassolsz is.

Vagy csökkenteni kéne a bevitelt, ( mondjuk 14 éves gyereknek ilyet nem kéne mondani, mert még fejlődsz ) mondjuk 1500-2000 kalória körülre vagy pedig normálisan enni.

2012. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!