Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérdésed rövid, magyarázatod...

Kérdésed rövid, magyarázatod hosszú mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
szóval az volna a kérdés, hogy csak az erő, meg az állóképesség fejlesztése a célom ezt mivel tudnám elérni hogy egyszerre erős legyen mint a szikla és stabil állóképességgel rendelkezzek...jelenleg testépítek, de úgy gondolom az erőemelés az ilyesmi volna..mit mondotok?

2012. júl. 17. 21:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Inkább Crossfit vagy TRX-et ajánlanék, voltam erőemelő és minden voltam csak nem állóképes :)
2012. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megnéztem youtubon mind 2-őt de inkább crossfit ha nincs lehetőségem elmenni ilyenre össztudok valamit állítani itthon? vagy esélytelen?
2012. júl. 17. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Kettlebell, burpee, spartacus edzés, tabata edzések.

Erőhöz azért mehet hozzá a súlyzós.

2012. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ahogy elnézem ez nem hasonló az erőemeléshez? mivel itt is lökőnyomást is végeznek vagy ilyesmit..
2012. júl. 17. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Kettlebellre gondolsz? Azt állóképességre írtam. Abszolút erőhöz erőemelés vagy erősemberes edzés kell. Hordócipelés, stb.

Relatív erő növelésére pedig fegyencedzés is jó.

2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Montez köszönöm sokat segítesz nagyon..az jó ha 1 héten megy mondjuk burpee 2, testépítés ugyanugy folytatom így jó?

vagy erőemelés menjen burpeehoz?

2012. júl. 17. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha erő kell, akkor erőemelés menjen, alacsony ismétlésszámmal.

Kathi Bélának van jó terve, keress rá, nekem most telóról nehezebb, de majd próbálom.

2012. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Montez nem értjük egymást az én kérdésem az volt hogy erő+állóképesség kell..de én azt írtam hogy jó-e a burpee ha 1 héten beiktatom kétszer és mellé mit rakjak hogy erőt csapjak hozzá erőemelést? vagy testépítés mehet hozzá?
2012. júl. 17. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:
De értelek. A burpee mellé írtam az erőemelést.:)
2012. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!