Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy héten hányszor edzek hasra?

Egy héten hányszor edzek hasra?

Figyelt kérdés
Felülést(padon),hasprést szoktam csinálni, nem sűrűn csak ha az időm engedi..., de most szeretnék arra is egy kicsit rágyúrni, szóval ha van még vmi gyakorlat tipp amivel kidolgozottabb hasizmokra lehet szert tenni akkor azt is írjátok le légyszi. előre is köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 16. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mutatok neked, de én nem szeretném ,ha kikerülne, így csak akkor küldöm, ha nem teszed közzé:)
2012. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel nem azt mondtam, hogy én baromi izmos vagyok, hanem azt, hogy te nem vagy az.:)
2012. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, am azt elfelejtettem mondani h nem vagyok zsíros csak kidolgozott hasizmot szeretnék. :)
2012. júl. 17. 20:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta zsír, akkor most is kockásnak kell lenni, mert a zsír alatt mindenkinek az. Az izmokat növelheted viszont edzéssel, de heti 3 elég neki, lábemelés függeszkedve és hasprés, 3*30.
2012. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gábor114 válasza:
Montez szó nem volt arról hogy zsíros a hasa....
2012. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezért írtam azt a szócskát, hogy : ha
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!