Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hányszor járjak kondizni?

Heti hányszor járjak kondizni?

Figyelt kérdés

Most fogom elkezdeni, fogyni szeretnék vele kb 10 kilót meg persze feszesedni. Milyen gyakorlatokat végezzek, ha főleg az alsó tájékkal vannak komolyabb gondok?

20/L


2012. júl. 4. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

minimum heti 4-5 edzés és ezek főleg aerob edzésformák legyenek aminek hossza 40-50 perc legyen aerob edzés pl: Szobabicikli, futópadon gyorsgyaloglás, elipszis tréner,


egyébként a fogyást csakis megfelelő diétával lehet elérni!

2012. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
így van igazat adok előző kommentelőnek, a diéta a legfontosabb, bár szerintem inkább taposs, vagy elipszistréner, de ha kicsi izmot is akarsz feldobni akkor én azt mondom keress egy 3 napos kezdő edzéstervet és intenzíven kevés pihenőkkel csináld, ja és emellet heti 5 alkalom kardió edzésnek meg kell lennie, én azt ajánlom hogy minden nap taposs 40-50 percet súlyzós edzések után is, de ami fontos! DIÉTA
2012. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, persze, tudom a diétát :) Eltökélt vagyok :)
2012. júl. 4. 17:14
 4/4 gelazso ***** válasza:
Legalább heti 3-4 szer
2012. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!