Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv és diéta esetleg?

Edzésterv és diéta esetleg?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó edzéstervet magamnak,egy kis felesleg van rajtam azt szeretném leadni de még jó lenne felszedni pár kiló izmot. 17 éves vagyok,190 cm,88kg.Szerintem eléggé nehéz csontozatú vagyok mert nem látszik ez rajtam mind.Széles a csípőm,ott zavar az úszógumim.Hogy égethetném onnan le?

Előre is köszi.



2012. júl. 14. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerre ez a két dolog nem megy. Vagy zsírt adsz le szálkásító diétával és a súlyzós edzés mellé végzett aerob edzésekkel, vagy tömegnövelő étrenddel és súlyzós edzéssel (heti max. 1-2 aerob mehet itt is a szív- és érrendszer edzésére) izmot építesz.

El kell tehát dönteni mi legyen előbb.

Szálkásító diétánál napi a fehérje legyen 3g*testtömegkg és a szénhidrát (ch) pedig 1,5-2,5g*testtömegkg. Kezdj a nagyobb ch értéken és onnan kell csökenteni, ha nincs meg a 0,5 kg/hét fogyási ütem.


Tömegnövelésnél pedig a fehérje 2-2,5g*testtömegkg és a ch 5-6g*ttkg.


Itt találsz mintaétrendeket: [link]


Edzéstervek: [link]


Kezdj egy átmozgató teljes testes kezdő edzéstervvel pár hónapig, majd mehet osztott edzés.

2012. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!