Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tempóban és meddig...

Milyen tempóban és meddig kell futnom h izmos combokat érjek el?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok és futással szeretnék elérni izmos combokat és feneket.De ha nem fogyni akarok vele akkor kb milyen tempóban és meddig kell futnom?(futópadunk van)
2009. júl. 12. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A futás annyira nem izmosít, ha mégis azzal akarsz izmosítani, akkor nagyon gyorsan kell fuss, csak nehogy eless a padon, vagy valami.

Levegőből nem lesz izom, de zsírból sem, szóval növeld a fehérjebeviteled. Ha tényleg és "gyorsan" akarsz izmosodni, akkor irány a konditerem, messze ez a leghatékonyabb izomnövelő módszer és még ez is csigalassú.

2009. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én már egy ideje futok, most jöttem egy 14 km-es futásból. én is lány vagyok, 17 éves, és nagyon izmos lett tőle a fenekem, a combom, a vádlim.. csak ajánlani tudom.:D
2009. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!