Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kar és Láb edzés jó így?

Kar és Láb edzés jó így?

Figyelt kérdés
Karra fekvenyomást szoktam csak. Hétfőtől péntekig minden nap (úgy 5-6 körül kezdem az edzést) 45 kilóval nyomok 10 széiát bukásig... másfél percet tartok minden széria között( lánbál is.) Lábra pedig a gugolást használom 6-10-15ös módszerrel. (első hét:6, 2.:10, 3.:15...) lábra csak H-SZ-P edzek és mindig 5 szériát.. a célom mind2 gyakorlatban a lehető legnagyobb súly elérés. milyen esélyeim vannak ilyen edzés mellett??
2012. júl. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem végzel több gyakorlatot?
2012. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
volt hogy ráálltam a teljes testes edzésre, meg bontott edzésterveket is követtem már.. de valamiért nem szeretek sok gyakorlatot végezni, szó sincs lustaságról, mert eléggé megterhelem magam, de valahogy nem jön be más gyakorlat..
2012. júl. 7. 14:41
 3/5 dirtboy ***** válasza:

nem jó

az se zavarjon meg téged hogy a fekvenyomás az mell gyakorlat.

pihenteti az izmot meg majd én fogom helyetted.


[link]

2012. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dirt:) nem értetted a kérdést:) nem az a cél hogy kidolgozott, nagy karom legyen :) vágom hogy a fekvenyomástól nem lesz nagy karom, a tricepsz ami kicsit ki fog bukkanni, én az erő növeléséről beszéltem, de te ne is írj már semmit. köszi
2012. júl. 7. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Már bocs de dirtnek igaza van. "Karra fekvenyomást szoktam csak." Egy mell gyakorlattal hogy lehet karra?
2012. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!