Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a diétád...

Mit tennél, ha a diétád (szálkásító) egybeesne egy lagzival, ahova meghívnak? Teljesen kiborultam most.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem oszt nem szoroz
2012. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha nem versenyre szálkásítasz,akkor nem értem a kérdést.
2012. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nos. 5 hete kezdtem "szalkasitani" (amugy nem vagyok izmos, picit zsiros csaj voltam, fogyas az elso cel, aztan kezdek majd gyurni), ma reggel 4 kg-mal vagyok kevesebb, a heti 1 kg kb all. ket hete voltam lakziban, a vacsinal valogatos voltam, pogikat es tesztas eteleket kihagytam, de 3-4 felet is ettem, mini kostolo adagban. vizet es vorosbort ittam, ettem egy szelet tortat (aprosutit, gyumitalat, fagyit kihagytam), es ejfelkor egy adag toltott kapit. nem keltettem feltunest es meg igy is "unnep" volt nekem is. meg aztan lehet sokat tancolni is... :-) az en fogyasomnak meg se kottyant, persze lehet, h 30dkg-mal kevesebb lennek, de nem versenyre keszulok... most pedig megyek jeszulni, mert ma is jelenesem van egy lakziban.... :-)))
2012. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez jó, 3 hete ugyanebben a cipőben jártam. Annyi különbséggel, hogy engem nem egy lagziba, hanem egy egyhetes házibuliba hívott meg a külföldről hazatérő jó barátom (akit szintén nem akartam megsérteni a diétám miatt). Hogy mit csináltam? Ittam, ettem, amennyi belém fért, nem válogattam. Persze, mikor vége lett a hétnek, rendesen megvoltam zuhanva, de 1-1,5 heti kemény edzéssel ledolgoztam a felesleget. Szóval hacsak nem a Mr. Olympiára készülsz, egy-egy lazább este simán belefér a szálkásító diétába is, azaz: érezd jól magad, üdv, M. (27/F)!
2012. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!