Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hozzáértők válaszát kérném...

Hozzáértők válaszát kérném csak, mit mondotok?

Figyelt kérdés

ugye van a nyak mögül nyomás olvastam róla, hogy nem tesz jót a vállnak,de mivel minden ismerősöm ezt csinálja és nagyon hozza a tömeget elgondolkodtam rajta én is...


mit gondoltok arról, hogy elsőnek mellről nyomnék kicsit bemelegítek utána, egykezes vállból nyomás és végül nyakból nyomás mert olvastam,hogy ha edzük is akkor előtte melegedjem be kicsit olyan 30 kg-val, 20 kg a rúd szerintem ez nem megterhelő...


ha lehet olyan válaszoló írjon aki csinálta már ezt a gyakorlatot vagy ért hozzá ha lehetséges.


2012. júl. 6. 10:39
1 2
 11/16 Sznofru ***** válasza:

Zakathol:

Eléggé hozza az erőt. Meg persze a fogásszélesség sem mindegy. Egyébként váltogatom ezt a gyakorlatot a vállgépessel. Nekem bevált.

2012. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dirtboy ***** válasza:
az egy dolog hogy eléggé hozza az erőt de most izomtömeg növelésről van szó a kérdésben nem az erőről.
2012. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sznofru ***** válasza:
Az erő után jön a tömeg is :)
2012. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dirtboy ***** válasza:
ja csak bírd kivárni
2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsot nem nyomok nyakmögül...eldöntöttem!
2012. júl. 6. 13:34
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon természetellenes alapból a nyak mögül nyomás gyakorlat.

kicsavarni a testem,egy kényelmetlen,lehetetlen helyzetbe és még erőlködni is benne.nem.

nekem 1 kezes súlyzóval vállt be,de ott is enyhén döntött padon.

ha pár ismétléses nagy súllyal végzem,akkor meg rúddal előrenyomás.

2012. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!