Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hozzáértők válaszát várom? Futás?

Hozzáértők válaszát várom? Futás?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék. 3hónapja futok mindennap, igy tehát már van egy alap edzettségem. A kérdésem lényegében az lenne, hogy folyamatos vagy lassú futás a legjobb a zsirégetéshez. vagy esetleg az intervallumos futás, de akkor azt hogy csináljam. Köszönöm aki tud segíteni.
2011. márc. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen az intervallumos futás.Én heti 3-4x végeznék és a többi nap mehetne aerob edzés.Az intervallumos futás a gyors és lassú tempó folyamatos váltogatása.
2011. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés.Régebben mindig azt mondák nekem, hogy a lassú minimum 40 percig tartó kocogás jó zsírégetésre.Na most meg azt olvastam, hogy az intervallumos edzések a jó. [link]
2011. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szervezet addig nem nyúl a zsírraktárakhoz amíg felhasználható szénhidrát van.

Ebből kifolyólag bármilyen módszert is alkalmazol zsírégetéshez min 40-45 percig, de inkább egy óráig kell végezni a tevékenységet.

A legjobb módszer a zsírégetésre a gyaloglás.

Lehet vele vitatkozni, de nem érdemes.

2011. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!