Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most fogok elkezdeni gyúrni...

Most fogok elkezdeni gyúrni szerintetek kell fehérje tápkieg? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kell-e fehérje tápkieget vennem azt hallottam, hogy kezdőknek kreatinra meg tömegnövelőkre nincs szükségük mert gyorsan fejlődnek. De igazából nem tudom kiszámolni, hogy mennyi fehérjét viszek be egy nap mivel 17 éves vagyok muterom csinálja a kajákat és sosem tudom előre, hogy mit ,de szinte mindig mást (legalábbis eléggé változatos) így hiába is számolnék ki egy adott napot. Szerintetek mit csináljak inkább vegyek proteint és abból vigyem be a 2g/tkg ot és akkor biztos, hogy meglesz?

2012. júl. 5. 21:32
 1/9 dirtboy ***** válasza:
akkor a tápkieg árából húst vegyél inkább mert kell az étrend.
2012. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fehérje az csak TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ szóval nem csak abból kell bevinni a fehérjét hanem szilárd ételből és tessék kiszámolni hogy mennyit eszel
2012. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de most írtam le hogy miért nem tudom kiszámolni... egyébként szoktam enni húst is nem arról van szó csak fogalmam sincs, hogy amit megeszek az fehérje szempontjából elég-e
2012. júl. 5. 21:36
 4/9 anonim válasza:

Van rajtad felesleg?

Ha van akkor először dolgozd le azt.

Ha nincs, akkor sem muszáj feltétlenül, persze nem árt. Menj be egy BioTech-be és segíteni fognak. Sok sikert amúgy hozzá!

2012. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

fogsz egy mérleget,megméred a húst /nyersen/ és kiszámolod hogy mennyi benne a protein.

tápanyag táblázatban le van írva miben mennyi protein van 100g ot nézve.

nem éppen bonyolult művelet.

2012. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

ma 21:38

ja igen,az eladók már csak ilyenek jók hogy csakis a legjobbat ajánlják,a vásárlók érdekeit nézik nem a sajátjukat.

2012. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nincs rajtam fölösleg
2012. júl. 5. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

úgy csináld ahogy dirtboy leírta

és ugyan ezt a szénhidráttal is

2012. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szilárd étkezéseddel is be tudod vinni.
2012. júl. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!