Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri elkezdeni...

Szerintetek megéri elkezdeni fehérje turmixot inni?

Figyelt kérdés
16 éves 70 kg-os fiú vagyok, kifejezetten szálkás, nagyon alacsony a testzsíszázalékom. Falatmásztam 3 évig, kajakoztam 2 évig, és most elkezdtem heti 2x Thai boxolni és heti 2x úszni. A kérdésem az, hogy kondizás nélkül lehet valami étrendkiegészítő fehérjét enni/inni, vagy felesleges és eredménytelen?
2010. szept. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehet nyugodtan.
2010. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a két sport égeti az energiát rendesen és egy kis fehérje ilyenkor biztos nem fog ártani...
2010. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nem
2010. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban semmi esetre sem, etkezz egeszsegesen, s igy nincs szukseg sem kulso vitamin potlasra, sem a feherje potlasara.


Idosebb korosztalynal van etrendkiegeszitesre szukseg.

2010. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jobbnál jobb válaszok. szerintem nyugodtan ihatsz fehérjeturmixot, igen 16 évesen is! pár gramm tejsavófehérje nem hiszem hogy ártana, főleg egy fejlődésben és rendszeres terhelésnek kitett fiatal szervezetnek.
2010. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:
simán, minden sporthoz kell a fehérje!
2010. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!