Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Készítettem egy edzéstervet,...

Készítettem egy edzéstervet, mi jó, mi nem, mi hiányzik, mi nem kéne, stb?

Figyelt kérdés

Az edzésterv képe: [link]

És Excel dokumentuma: (ha valaki megtenné, és amit kell változtat rajta)

[link]


Egyéb:

15 éves, nem túl vékony testalkatú, de nem is túl izmos fiu vagyok. (Szeretnék úgy izmosodni, hogy ne terheljem meg az izületeimet.)


2012. júl. 3. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kezdésnek neked jó, de nekem nagyon minimalista edzésnek tűnik.

Én kezdésnek ezt ajánlanám egy-két hónapig:

[link]


Majd mehetne az osztott edzés, 3 napos:

[link]


Ha szabályosan végzed a gyakorlatokat és megfelelő volt a bemelegítés nem lesz baj az ízületeiddel.


És legyen tömegnövelő étrended is.

[link]

2012. júl. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sarok alátétes guggolást nem javaslom, inkább tanulj meg normálisan guggolni.
2012. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HulORe válasza:
16 éves kor alatt nemjavallot elkezdeni a testépítést. De mindegy, az elején amíg belerázódsz(kb 2 hét) addig jó az edzésterved, de utána fontos, hogy hetente egyszer edz egy-egy nagyobb izomcsoportot pl váll-hát-bicepsz-láb-mell. és a hasat-csuklyát-alkart pihenőidőben edzeni. Az edzés elején nemárt egyébként, ha viszel magaddal magne b6 vitamint, mivel lehet, hogy erős hányingered lesz(nekem mindig segít).
2012. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett, nem testépítést szeretnék, csupán, kicsit izmosodni, mozogni, dolgozni.
2012. júl. 4. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy eltévedve kérdező.

Lóf@sz edzéstől nem leszel picit sem izmos, csak az első válaszomban nem akartam így írni, mert azt hittem egy normális kérdező vagy, aki megfogadja a tanácsokat és nem csak azt a választ várja, hogy minden okés.

Ha pedig te azt hiszed, hogy csúcs edzéstervet találtál ki, akkor mi a fenének kérdezed meg, ha úgy gondolod, hogy jobban tudod? Csinálok pár fekvőt és akkor már izmos leszek, de jajj, vigyázni kell, nehogy még pár gyakorlatot betegyek, mert akkor Arnold leszek. Hát te is felfoghatnád ember, hogy azért egy kicsit többet kell tenni. Aki testépítő kinézetre vágyik annak évekig kell edzeni, szuper étrenddel, koxokkal, és csúcs genetikával kell rendelkezni. Neked abszolút nem kell félni, hogy megközelíted naturálban egy testépítő formáját még tíz év edzéssel sem.

Aki kisebb izmokat akar, annak is oda kell tenni magát és az étrendet is. Na de gondolom nekem nem fogsz hinni, ezért itt egy cikk, neked írták:

[link]

2012. júl. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!