Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől lesz igazán jó alakom?...

Ettől lesz igazán jó alakom? Ha igen, mennyi idő után lesz látható a változás?

Figyelt kérdés

Tervem az, hogy minden reggel hajnalban olyan 05:00-kor elkezdek itt a környéken futni minimum fél órát. Amúgy Nőnemű vagyok.

156cm/56kg- tehát nem vagyok túlsúlyos, de azért van rajtam felesleg. A testem olyan kiépítésű így is, hogy nem egy ember mondta, jó, de formásabb is tudnék lenni, csak kicsit kellene dolgozni rajta. Szó mi szó jólesne a közérzetemnek is és a magabiztosságomnak. Mit gondoltok erről?



2012. júl. 2. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ilyen egyszerű.. eleve nem vágom, miért pont 5 óra, max a meleg miatt lehet jelentősége, más nincs.

A pálcika alak nem jó alak, még kevésbé formás, tehát az, hogy majd jól leadod magadról a zsírt, és automatice jól fogsz kinézni az egy óriási tévhit. A formát az izmok adják, tehát kell izom is.

Na meg, amit nem győzünk ismételgetni 892715341351653617239617831szorra is, SZÁLKÁSÍTÓ DIÉTA, mert az vagy, amit megeszel. Meg tömegmegmaradás. Ha túl sok (szart) eszel, futkorászhatsz akármennyit, nem jön a zsír le.

2012. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!