Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám meg hogy...

Hogyan oldhatnám meg hogy fogyjak mozgással? Hogyan kezdjek neki? 3-4 hónapom lenne hogy kicsit átváltozzon a testem és ne legyen hájas. Utána folytatnám csak addig már kéne valami látható változás.

Figyelt kérdés

Edzés tervekre is kíváncsi vagyok mert nem tehetem meg hogy kondi terembe járjak.

szóval azért ide írtam mert igazság szerint nem fogyókúra (jó nyilván nem csoki,chips meg mekin kell élni) HA nem is a súlyomból adok le hanem a kinézetem teszem jobbá hogy ne hájas legyek hanem izmosabb.. lehetséges az hogy kocka has legyen egy.. hogy is mondjam.. nagy hasból? előre is köszönöm! ja és aki nagyon kedves és komolyan segítene az írhat nekem levelet!!!!


2012. ápr. 16. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásító diétád legyen, napi 3g*testtömeg kg fehérje és 2-3g*testtömeg kg ch.

Edzésterv: [link]


Mellé heti 3-4 szer 40-50 perc kocogás vagy bicaj.:)

2012. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. ápr. 16. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a 3-4 hónap kb arra elég,hogy nagyjából belegyere az edzésbe.

a kockás hashoz meg olyan étrend kell,aminek a betartása,elkészítése egy komoly sportolót is próbára tesz,nemhogy egy totál kezdőt.

ettől függetlenül kezd el,de ne legyenek irreális elvárásaid,vagy ha igen,akkor azt fizesd meg.

mert egy személyi edző és egy személyi fitnesz szakács,simán helyrerakna fél év alatt,de önerőből ez kicsit több idő lesz,mint 3-4 hónap.

2012. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értettem, köszönöm szépen! elég nekem egyenlőre az önerő és hogy tényleg jöjjek bele ebbe az egészbe.
2012. ápr. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!