Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhető el...

Mennyi idő alatt érhető el látható változás?

Figyelt kérdés
A mai nap vettem a decathlonban 2 10 kilós súlyzót, 1 kezeset. A karomon van valamennyi izom, de nem sok, mert eddig nem foglalkoztatott a "gyúrás". A mai naptól szeretném elkezdeni a rendszeres napi edzést, diéta mellett, és későbbiekben konditerembe is fogok járni. A kérdésem az lenne hogy a 10 kilós súlyzóval milyen gyakorlatokat végezzek (pl tárogatás stb) és hányszor? Mennyi idő alatt lesz látható változás a karomon ha napi rendszerességgel fogom csinálni a gyakorlatokat?
2011. júl. 23. 18:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor mellizom edzésére is írjatok valamit legyetek szívesek, amit végezhetek 1 kezes súlyzóval, köszi!
2011. júl. 23. 18:06
 2/18 anonim ***** válasza:

Itt vannak gyakorlatok: [link]

De nem csak kezed és melled van...

2011. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, csak most az a két fő dolog, meg a hasam... Nem vagyok egy vékony alkat, ezért is fontos. Mellette természetesen keményen diétázok, szabályok és orvosi felügyelet mellett.
2011. júl. 23. 18:23
 4/18 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ Légyszi írd le a diétát, nekem egyszer egy orvosnak nevezett idiótafaszöregasszony olyan diétát mondott, hogy beszartam. Ha leírod a tiedet, elmondom, komolyan be fogtok szarni :D
2011. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A neved illik rád :D
2011. júl. 23. 18:25
 6/18 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy nem nagyon ehetsz, full "szerekkel", tablettákkal, étrend kiegészítőkkel kell ellenned 2-3 hónapon át, de minden nap el kell menned az orvoshoz, hogy leellenőrizze hogy minden rendben van-e, mert ha nincs akkor azonnal szól.. Szóval szigorúan csak és kizárólag orvosi felügyelet mellett lehet csinálni... Néha természetesen enned kell, de nem szabad sokat.. Egyik ismerősöm 210 kiló volt, mára leadott már 90 kilót ezzel a fogyókúrával...
2011. júl. 23. 18:27
 7/18 anonim ***** válasza:
HEHEHE LÁbatlan
2011. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

HÁHÁHÁHÁ Tipikus orvosi f*szság. Nem a kaja minőségével foglalkoznak, hanem a térfogatával. Ilyeneknek diplomát adni b*zmeg...


Na elmondom a nekem ajánlott diétát:


Nem ehetek csak fél karéj kenyeret. Ennyi... Ennyiben kimerült a debilállatnak a tudománya.

2011. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Valóban orvosi fas.zság? 110 kiló voltam 1 hónapja, jelenleg 75 vagyok. Szerinted sza.r?
2011. júl. 23. 18:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Légyszíves, még egy utolsót kérnék, és aztán békénhagylak. Ird már le légyszives, hogy miket szedetnek be veled? Normális étrend nincs, de már nyomják a tablettákat. Nehogy félre értsd, nem vagyok tápkieg ellenes, de ez már több a soknál.
2011. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!