Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves 178 cm magas 65 kg-os...

16 éves 178 cm magas 65 kg-os fiú vagyok, ha izmosodni szeretnék mire kell odafigyelni az étkezésemben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Kezdj kondiba járni. A kaja utána jöhet. Főleg fehérje dús kajákat célszerű enni ( vörös hús, nyúl hús szal a husokat, tojást, szalonnát). A vitamin pótlásokhoz pedig zöldség gyümölcs.

Én 185 centi magas, és 65 kiló vagyok. 4 évig 60 kiló voltam ugyan ezzel a magassággal. Elkezdtem kondiba járni, azt másfél év alatt sikerült azt elérnem, hogy a mostani testsúlyomat azaz 65 kilót fekve egymás után 4szer ki tudom nyomni segítség nélkül. Segítséggel pedig a 75 kilót tudom kinyomni. Nem feszítek rá, akkor nem is látszik annyira az izom, de ez engem nem érdekel. Az erőre menj rá, ne a látványra. A látvány majd az adja magát.

Egy jótanács: porokat NE használj. A porok gyorsítják az izom növekedést, de a bőrőd ezt nem tudja lekövetni, és szépen be fog repedezni elég rendesen. Egyik ismerősőm testépítő és ő porozik, és elég sok helyen bevan repedve a bőre plusz még jó nagy adag C-vitaminos kapszulát is szed, hogy az immunrendszere működjön.

És még valami: kis súlyokkal kezdj. A kondi teremben bárkitől kérhetsz tanácsot, de a porozásról akármit mondanak, te semmikép ne használj port. Hogy ha meg nagyobb súllyal akarsz edzeni, akkor kérj meg valakit hogy segítsen. Még az a jó h a kondi termekbe normális emberek járnak.

2009. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan használj tápkieget,az előttem író enyhén fogyatékos, semmi bajod nemlesz tőle, ha nem zabálsz minden szart nem zsírosodsz nagyoin, az izmod meg nemfog olyan gyorsan nőni h elrepedj, énsem repedtem kb 8kgt híztam 1év alatt


azért a kajára is figyelj oda, rizs,párolt krumpli,hal,csmell,marhahús,zöldségek olivaolajjal


doppingszerekre ne hagyd magad rábeszélni

2009. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szabályzat:

Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

És még valami: bátyám szedet táp kiegészítőt, azt amit ajánlottak neki.Olyan ember aki testépítő, és évek óta kondizik. Bátyám abba hagyta a kondizást, azt olyan szép sör hasa lett.

2009. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

azért fogyatékos szabályzatismerő barátunk, mert nagyon nemvagytok okosak a testvéreddel együtt


szerinted edzés nélkül szemetet zabálva is majd jól fog kinézni, vagy mit hittél?

2009. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!