Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenékre hogyan lehetne...

A fenékre hogyan lehetne edzeni ugy, h lapos legyen?

Figyelt kérdés
Mert nekem dombos a fenekem és azt szeretnem,h ha lapos lenne arra mien edzesek vannak am fiu vok
2012. jún. 28. 22:09
 1/8 anonim válasza:
Kerekből nem csinálsz laposat, ha meggebedsz sem. Laposból sem kereket, legfeljebb izmosat. Én mondjuk még nem hallottam olyanról, akinek a lapos fenék tetszik, ezért nem is értelek, de ez más tészta. :-)
2012. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
heh,de fiunak a kerek nem nez ki vmi jol ......
2012. jún. 28. 22:20
 3/8 anonim válasza:
A csajok a fiúkon általában feneküket nézik meg, minek akarnál te lapos feneket?;)
2012. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
de gyagya vagy :) A lapos ronda, a "dombos" bejön a csajoknak :) 24L
2012. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 izzó galagonya ***** válasza:
Hehe, ez a kérdés jobb, mint amit az ezo-rovatban valaha olvastam :D Ha lottyadt, akkor persze, csinálj vele valamit, de a laposnál még talán az is jobb egy hajszállal.
2012. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést valahogy úgy élem meg, mint ha azt kérdezted volna, hogy "széles a vállam és keskeny a derekam, és tökre V-alakja van a felsőtestemnek, nem lehetne valahogy A-alakúra csinálni?". Ne őrülj már meg, srác! :) Örülj, hogy kerek a tomporod, és izmosítsd ki! Az a süti! :)
2012. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A lapos hátsó fiúnak és lánynak is botrányosan ronda. Jesszum pempi, ki mondta neked, hogy a lapos fiúfenék tetszetős? :)))))
2012. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D thx a valaszokat ment a zold kez mindenkinek :)
2012. jún. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!