Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétázom, reggelire zabot...

Diétázom, reggelire zabot akarok enni natúr joghurtban. Létezik olyan natúr joghurt, aminek az összetevőinél a szénhidráton belül nincs cukor?

Figyelt kérdés
Activia van perpill itthon és abban van :S
2012. jún. 24. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor holnap kajáld meg az Acivia-val és rendelj egy jó tejsavó proteint, majd a további napokon azzal egyed a reggeli zabot.:)

[link]

2012. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs rá most pénzem 1 hónapig :D azért szeretnék a kérdésre választ
2012. jún. 24. 18:20
 3/5 clint ***** válasza:

a joghurt tejtermék, tejcukor mindenképp van benne ez sajnos logikus kikövetkeztetés... Amugy meg a natur joghurton belül a sima nem gyümölcsjoghurtra gondolsz???

Minek eszel azzal zabot?

3000 ft körül van egy doboz szójaprotein vagy szójatartalmu protein, jó diétára, ha annyid nincs akkor diétázni sem fogsz tudni, mert normálisan kellene kajálni.

2012. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, arra gondolok, ami nem gyümölcsös

akkor sincs pénzem arra, ami a zsebbpénzem, az elmegy kondibérletre, joghurtot mindig tudok enni, abba bele tudok szólni, hogy milyet vegyenek, mert itthon mindenki eszi, de nekem tuti nem fognak külön pénzt adni még, így is sokba kerül a csirke, más úgy annyira nem, mert a zöldség olcsóbb, mint a régi köreteim meg a túró vacsira, mint amiket régen ettem, de többet nem tudok rááldozni...

sima vízzel főztem az utóbbi időben a zabot, de már nem bírom lenyelni úgy, annyira megundorodtam tőle valahogy

2012. jún. 24. 19:24
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg nem nagy összeg lesz, ha jövő hónaptól dolgozom, de most jelenleg még testápolóra sincs pénzem... na mindegy, köszönöm azért, majd valahogy megoldom
2012. jún. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!