Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A súlyom miatt még edzhetek?

A súlyom miatt még edzhetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a saját testsúlyos edzéseket. Fekvőből is most 3 hét alatt 15-el többet bírok. Ez alatt a 3 hét alatt leadtam közel 7 kilót. De sajnos a húzódzkodás - tolódzkodás combo nem megy... 1db se! Hogyan tudnék arra erősíteni? A súlyommal lenne a baj? 99KG vagyok, és 190 cm. Lehetséges, hogy a testem nem elég erős a súlyomhoz? A diétámmal nincs baj, hiszen veszek magamhoz elég szénhidrátot, csak nem kenyér formájában. Ne is erőltessem a testemet, előbb fogyjak le? Talán úgy egészségesebb lenne.
2012. jún. 23. 16:20
 1/9 Cristian1997 ***** válasza:
Szerintem előbb le kéne fogynod,persze addig csináld az edzést.Egy 10 kg-val könnyebb leszel és akkor sztem már bírod csinálni.Jelenleg nem vagy annyira erős, hogy ekkora testsúllyal tolódzkodj és húzódzkodj.
2012. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Fegyencedzés c. könyvet,abban vannak könnyebb lépések is mint a húzódzkodás.Kezdd el az alapoknál,és erősödj fel a testsúlyodhoz.
2012. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen le kéne dobnod jó néhány kilót, érthető, hogy ennyi plusz súllyal nem mennek a nehezebb gyakorlatok.

A Fegyencedzés című könyv is nagy segítségedre lehet.

2012. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy másfél éve kondizok, de meglepett hogy a saját testsúlyomat nem bírom el. Akkor diéta és futás kitartóan, és lesz ami lesz! :D További szép napot
2012. jún. 23. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!

A futás és diéta mellett a súlyzózást se hanyagold, segít a fogyásban és meg kell tartanod az alapkondid!

Neked is! :)

2012. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"A diétámmal nincs baj, hiszen veszek magamhoz elég szénhidrátot, csak nem kenyér formájában."

Az mind1,hogy milyen formában veszed magadhoz a szénhidrátot,kenyér vagy bármi más akkor is hízni fogsz!Több protein kevesebb szénhidrát!Először is kerüld a kenyeret ha lehet egyél inkább teljes ki őrlésű kenyere vagy teljes kiőrlésű tönköly búza kenyeret!Ha tudsz egyél sok fehér hús(csibe,hal)rizsát,tojást,zöldséget,gyümölcsöt!Este 6 után már ne nagyon egyél!És az hülyeség,hogy előtte le kell fogynod!Ha hiszed hanem sok embernek nem mennek ezek a combok,de csináld ameddig tudod,megmozdítani csak megtudod magad,az a lényeg,hogy erőltesd a tested,hogy fejlődjenek az izmaid!

Ezt olvasgasd át ha gondolod: [link]

2012. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Kipping-et nem ajánlanám túlsúly mellett. Eleve nem egy ízületbarát gyakorlat, azoknak javasolt a paletta bővítésére, akik már profik a hagyományos húzódzkodásban, főleg, hogy ha valaki a Kipping-gel kezdi, rossz beidegződést vonhat magával.
2012. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
konkrétan én sem ugy ajánlottam,hogy kezdjen kipping-el csak olvassa át azt is nem árt a tudás bővítés:) de igazad van írnom kellett volna,hogy mire szántam a linket!:)
2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, szoktam magamat terhelni igen, hogy például csak tartom magam, és egy minimális erőbevitellel próbálom mozgatni a testemet. Persze valamennyire megmozdulok, meg vannak a könnyebb gyakorlatok azokból akár 2-3 is megy :D:D ami 0-hoz képest szerintem ég és föld... De itt a nyár, úgyhogy most kihasználom, és a diétára összpontosítok, meg súlyzózom mellette természetesen, aztán csak meglesz az eredménye, ha nem is gyorsan..
2012. jún. 23. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!