Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a csípőmmel? :/

Mit kezdjek a csípőmmel? :/

Figyelt kérdés
Hali..az lenne a kérdésem,hogy a csípőmet hogyan tudom kisebbre "varázsolni"? Szörnyen utálom,mivel eléggé széles a csípőm és 16 éves vagyok.Ez miatt rendes nacit se tudok venni,mert ami amúgy jó lenne,a csípőmnél kicsi.Nem beszélve a szoknyákról.Szeretem őket,de nem tudok hordani semmilyent sem,mert undorodom attól,ahogyan áll.Régebben utáltam ahogyan kinézek,diétáztam.Elértem végre a számomra úgymond "jó" alakot,de a csípő elrontja az "összképet".:/ Nagyon szeretnék kisebb csípőt.Le lehet ezt tornázni vagy valami?Tudom,hogy a csontot nem lehet,de ha van ott felesleg,és lemegy az alakom is megváltozik tőle? Választ előre is köszönöm.

2012. jún. 19. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Diétával kapcsolatban majd adnak mások tanácsot, de nőként hozzátenném, hogy ha alapból szélesebb a csípőd, az előny ám, ne nyűgként tekints rá.

Ha teszel azért, hogy csinosan nézz ki, szép homokóra alakot tudsz "összehozni" és az nagyon szexi. Ne akarj olyan egybe-fatörzs alakot, ami sok csajnak van. (Tiniként még elmegy, de nem túl nőies)

2012. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

igen,ha van felesleg és eltünteted akkor keskenyebb lesz.

kérdés hogy van e felesleg,mert nem írtad le hogy végül is van e vagy nincs.


ha van akkor szálkásító diéta és vagy aerob edzés vagy intervallum edzés heti 3-4x.

aerob 40-50perc/alkalom.

intervallum 20perc/alkalom.

helyi zsírégetés nincs,arra ne számíts.

2012. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
.Cyan. nak igaza van,az ízlésesen széles csípő az kifejezetten szép.
2012. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy határ, ami után nem tudsz mit csinálni. Kérdés, van-e felesleged.


Nekem már nincs, mégis ilyen a csípőm. A csont maga. :( Ezen nem lehet sajnos segíteni, az embernek muszáj megbarátkoznia vele.


De, ha még van felesleged, akkor azt persze le lehet adni.

2012. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..és szerintem van még ott felesleg..szóval megpróbálok vele kezdeni valamit.>< remélem sikerül lejjebb vinnem.:)
2012. jún. 20. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!