Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás! Hogy kezdjek...

Szálkásítás! Hogy kezdjek bele? (lent! )

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem tömegnövelni, aránylag vékony voltam, viszont a helytelen táplálkozás miatt már akkor is volt némi zsír a csípőmön, hasamon. (sok édesség...)

Elkezdtem tömegnövelni, csak minőségi kajákkal, semmi édesség,pia, semmi káros, és látszik is rajtam, tömegesedtem -relative- sokat, viszont ugye tömegnöveléskor elerülhetetlen némi zsírosodás, és hát az alapból meglévő zsír picit tovább növekedett...ezt szeretném most leadni, ha nem is az egészet, de legalább pár kg-ot, aztán természetesen újra belekezdenék, csak akkor már egyből tiszta étrenddel, ugye már nem lenne semmi édesség.

Tanácsokat, tippeket, linkeket várok.

(Megyjegyzés: 18éves fiú vagyok, 189cm, 95kg, 90-ig szeretnék lemenni, maga a testfelépítésem és a zsírmennyiségem alapján azzal az 5kg minusszal már megelégednék, utána tömegnövelés 100kg-ig, az a cél.)


2012. jún. 17. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Kardió edzést kell, hogy csinálj!

Be, kell építeni az edzéstervedbe heti 3-szori alkalmi futást. Ez teljesen leégeti a zsírt a derék, comb, hasról.

Nem, tudom, hogy otthon gyúrsz e de, ha edzőteremben, akkor erre megvannak a különféle gépek.

De, futással tutira letudod magadat fogyasztani.

Hasat is építsd be, hisz hasra nyugodtan mehet. Súly nélkül. Hasprés, lógva lábemelés, haspadon felülés. A haspadon nyakad mögé veszel egy francia rudat és mikor dőlsz hátra ne engedd magad teljesen vissza, hanem kb a felénél állj meg és jobra-balra vagy 10-et. Aztán balra-jobbra. Ebből is rendesen mehet szériázva.

Ha nincs időd futni heti 3-szor akkor legalább 2szer.

Mikor futsz akkor meg csak próbálj kocogni. Kocogással sokkal jobban égeted a zsírt mint, ha rendesen futnál.

E mellé, ha veszel vagy 1000ft-ért lehet venni ilyen gumi övet, eléggé széles hasad köré tekered még jobban fogyaszt. Póló alatt nem is látni. Ételnél, próbálj kevésbé cukrosat enni, ne egyél túl sok sósat, se sok zsírt. Enni egyél azért, de mivel egy picit fogyóznod kell, estére már ne sokat egyél.


Am szerintem ennél a magasságnál, teljesen elég a 90-kg.

Azt ha szépen kiszálkásítod jobban fogsz kinézni mint 100kg-osan és egézségesebb is.

Énis 18 éves vagyok, 185cm és 73-kg. Kicsit nehezebben jön fel rám a kg. De, én mondjuk 85-nél nem mennék feljebb mert az is igen látványos ha szépen kivan dolgozva. Már így se rosz, de még kell egy pár +.

Remélem segítettem.

2012. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh az előző válaszoló irt pár butaságot de igen futni kell vagy biciklizni és-e mellett szálkásító diéta 3g/tskg fehérje és 2g/tskg ch. A súlyzós edzés maradjon meg úgy ahogy eddig is volt. Esetleg edzés előtt vehetsz be L-karnitin-t ez egy kicsit meggyorsítja talán a zsírvesztést.Na és azt az övet hagyd a fenébe amit az előző irt meg az ilyen fóliás baromságokat is, semmit nem érnek.
2012. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A flóiát azt én se mondtam. De, ez a gumis öv ez biztos, hogy bevált. Nem vékony övre kell gondolni hanem kb olyan széles mint a csipőd és a melled allatt közti távolság.

Nekem volt régebben egy kis feleslegem én az övet használtam mikor csináltam a hasazást és jártam futni és teljesen leadtam azt a pár+ a derék és hasról. Nem azért

mondtam mert hülyeség. Hisz, sokkal jobban izzadtam ott.

Az ilyen poros, témákhoz meg nem értek mert én sose szedtem semmit.

2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De szerinted mikor izzadsz akkor zsírt izzadsz?
2012. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, hisz az csak a test hűtő reakciója, a kalória beviteltől fogysz le, a sportolással pedig kicsit felgyorsítod. Főleg, ha kocog az ember, de rá segít az öv szerintem, még ha nem is túl sokat. Én ezt használtam, mialatt edzettem.
2012. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!