Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásitás után hogyan...

Szálkásitás után hogyan kezdjek neki a tömegelésnék újra hogy minimálisra csökkentsem a zsir lerakodást közben?

Figyelt kérdés
Hello! 85kg-ról lediétáztam magam 72kg-ra 7%-os testzsirom van úgy gondolom ez elég nekem és most tömeget akarok növelni.Mennyi fehérjét,szénhidrátot vigyek be hogy növeljem a tömeget de közbe nem sok zsir rakodjon le? Az aerob továbbra is menjen mint diéta alatt mindennap ? Kösz előre a válaszokat! 18/F
2010. júl. 28. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig hogy tömegeltél?Na pont úgy kell most is.Zsír az fog lerakódni ha tetszik ha nem
2010. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg eddig nem tömegeltél akkor egyszerű.A diéta ellentéte.Kevesebb fehérje(1,5-2g) több ch(5-6g).Én tömegelés mellett nem szoktam aerobot csinálni
2010. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a gond mikor kezdtem még összevissza csináltam nem igen néztem miből mennyit hanem napi fél kg csirke mellé rizs,krumpli stb közbe cukor csoki volt de miből mennyi foggalmam sincs . én értem hogy jön fel zsir nem is az zavar de ha vissza szedem a 85kg-os volt testsúlyom nem értem mért volt értelme a 10 hét önsanyargatásnak XD. Olyan 10%-ig visszamehetek.
2010. júl. 28. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
az hogy szálkásítás után tiszta izom marad.Ha visszamész 85re abban nem lesz annyi zsír tehát ha megint diétázol akkor mitomén csak 78ra kell lemenned hogy szálkás legyél.Aztán fel 90re vissza 83ra és megint.Most csak számokat írtam hogy értsd a logikáját de így kell csinálni.Bár szerintem 90-95 kiló alatt értelmetlen a szálkásítás
2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem én a logikát :) csak hát gondolom ha tiszta kajákat viszek be barnarizs,főtt krumpli,volumass 35 mint pl eddig is csak nagyobb mennyiségben mint a diétánál annyira nem zsirosodik el az ember , mintha enné a pizzát,meki mocskot,lángost,meg a sok édességet nem ?
2010. júl. 28. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
De.De a teljesen egyértelmű dolgokat minek írjam le?Meg ez is mint minden alkatfüggő.Én tömegelésnél összezabálok minden szart és nem zsírosodok.Ha te igen akkor tudod miket kell enned.Leírtad
2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jójó tudom bocsi a sok hülyeségekért csak most fejeztem be a 10. hetem a diétánál most már napi 100g-os szénhidráttal és kezdek agyilag megbomlani XD :/

Hát egy bizonyos szintig hizok utána megáll a zsirosodás , de akkor kialakitok egy 350-400g-os napi szénhidrát bevitelt egészséges kajákból. Kösz hogy pazaroltál rám néhány percet. Légy hardcore ! :P

2010. júl. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!