Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az egész napi mozgásom az...

Ha az egész napi mozgásom az alábbi, akkor sehogy se tudnék szálkásodni kicsit?

Figyelt kérdés

El van törve a lábam, szóval annyit mozgok egész nap hogy kimegyek wc-re, a nappaliba meg vissza a szobámba, esetleg ha jó idő van akkor kiülök az udvarra délután. Mióta eltört a lábam (5hete) azalatt az izmaim már szépen leépültek, eléggé lesz*rtam a kaját, meg nem is magamnak csinálom így nem akartam még ezzel is fárasztani az itthoniakat, meg nem is nagyon volt étvágyam, viszont ugye a látogatók jönnek meg egyébként is, a csokit tolom... szóval jött pár kiló zsír fel rám már bőven, és így féltávnál kicsit be akarom húzni a féket. Húsokat eszek így is, de szerintem max 1-1,5g fehérje/tskg van meg naponta.

17/F



2012. jún. 11. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szálkásodáshoz mindenképpen kell a normális aerob edzés és súlyzós edzés szerintem. Itt annyit tudsz csinálni hogy megpróbálsz odafigyelni a kajára azt ha már rendbe jöttél akkor majd szálkásítasz.
2012. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nem fogsz tudni így szálkásodni. Vedd vissza a szénhidrátot, ha nem edzel, amivel legalább elkerülöd a nagyobb zsírosodást.
2012. jún. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem :S köszi.
2012. jún. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!