Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec 100% whey protein...

Scitec 100% whey protein Prfessionallel van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
jó, rossz
2012. jún. 11. 20:49
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Én epres fehér csokisat vettem, haverom banánosat. Mindkettő finom!
2012. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
no már megnéztem hol fogom venni, akkor tudom hogy ezek mások alapján finomak.. ha nem lesz olyat amilyet szeretnék akkor mindenképp ezek közül választok!
2012. jún. 13. 21:41
 43/47 kakao01 ***** válasza:
nekem a karamellás jött be a legjobban a kókusz-csokis sem rossz a mézes-vanlília is elmegy amúgy csak kis zacskósba vettem mert amikor volt a bb-boltban kipróbáltam néhány tasakot
2012. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Köszi! legalább tudom h bejön valakinek. Igazából a sima whey proteinnek kerestem buzgón a mentás-csokis ízét, de amikor megtudtam h abban vagy aszpartám akkor lemondtam róla...
2012. jún. 13. 22:51
 45/47 anonim ***** válasza:

Igen a simában még van aszpartám, bár elvileg nem bizonyított, h gondot okozna. A profba a kókusz-csokit ált mindenki szereti, nekem még a banános ízlett és a mogyóró csoki nekem se jött be, egyenlőre ennyi ízt próbáltam, de tervezem, h mást is megkóstolok. Egyébként nyugodtan használhatod a Scitec-et, sztem semmivel nem rosszabb mint a többi külföldi csilli villi márka. pl amit mások nagyon ajánlottak itt neked is: whey-C6 kilónként 1000Ft-tal drágább igaz állítólag 85%os, VPX Syngex drágább és csak 66%-os, szval ennyit arról, h drága lenne. De úgyis neked kell kitapasztalni, h milyen eredményeket hoz, ha nem válik be válts. De fontos, h ez csak a második legyen első a szilárd kaja rendbe lenne.


Sok sikert ;)

2012. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Vpy Sygex 9800 ft a2,3kg. !! És 80%-os, mert 25g-ban van 20g fehérje. Csak hogy a tényeknél maradjunk.:)
2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

pl amit mások nagyon ajánlottak itt neked is: whey-C6 kilónként 1000Ft-tal drágább igaz állítólag 85%os



Amennyiben picit is értenél a témához, nem csak scitec rajongó vagy, akkor tudnád, hogy a 100% whey protein és a másik 100%whey professional kb. u.a. tehát 73%-os protein. A professional elvileg annyiban más hogy a wpc mellé tettek wpi-t meg emésztő enzimet. 13.900Ft-ért. Hogy hogyan érték le, azt hogy mind a két fehérje 73%-os lett, holott a prof-ba wpi is van? Ez talány.


A Whey C6-ben 6 féle eljárássa készült whey van köztük hidrolizátum is. Továbbá hozzáadott BCAA (28g/100g-ban), L-Leucin peptidek (18g/100g-ban). Illetve ecdysteron. Továbbá az alap, hogy enzim mátrix is benne van, de 12 féle multivita komplex is.

És ezt adják 13.700Ft-ért!!!


Amennyiben 14.000Ft fellett adnák, akkor is még ott van a minőségbeli különbség, de így hogy olcsób?!?!?!

2012. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!