Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec 100% whey protein...

Scitec 100% whey protein Prfessionallel van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
jó, rossz
2012. jún. 11. 20:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Az egy sokkal érdekesebb kérdés lett volna! Vajon mi a különbség a sima scitec whey meg a profi scitec whey között?


Mert a sima egy sima 73%-os wpc80 + „Amino Shuttle2” (dextróz, L-glutamin, taurin), L-glutamin, xantán gumi, édesítőszer: aszpartám*, szukralóz


A profi meg továbbra is 73%-os, de már wpc mellett wpi is van meg emésztő enzim.


a sima 13.590Ft

a profi 13.990Ft


A kérdés, vajon miért profi a profi? 400Ft(?!?!) különbség?!?! Akkor ebben mennyi az izolátum?!?! Ugyan is a koncentrátum és az izolátum között azért igen nagy árkülönbség van.

2012. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, a scitec egy agyonreklámozott termék, és ahogy említettem, minden kezdő mezei júzer hozzájuk jut el a legelőször, és ott is marad. És mi már ezt itt nagyon unjuk (én legalábbis). A scitec teljesen korrekt termékeket forgalmaz tudtommal, eme protein is megfelelő a céljára, nincs róla különösebben mit mondani. Nem hamisítvány. Tán azt mondják, az ízével nem lesz gond, mert erre külön figyelmet fordít a gyártó. Ahogy a reklámkampányra is, azért kerül többe, mint más, kevésbé reklámozott, de nem kevésbé jó proteinek. Én meg köszönöm, de nem akarok marketingembereknek még külön pénzt adni.

Felháborodás helyett meg mondjuk visszaolvashattál volna, ahol mindezt megtudhattad volna.


Ez a "szedem eddig, aztán abbahagyom" meg pont ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy "ekkortól kevesebbet eszek".

2012. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Hát igen.. ahogy szűkitem a kört úgy látom ezeket én is. A simáról hallottam azt ismerősömtől h vakarózik ,kiütéses ááá mondom valami itt nem jó.. létezhetelen h ez normális anyag lenne. aztán tudtam meg h az aszpartám miatt. Izolátum valóban jobb lenne de tényleg jogos a kérdés hogy miért profi a profi...talán az aszpartám nélkülözése miatt?? Nemtudom, viszont ha lenne rá pénzem inkább az izolátumot venném...
2012. jún. 11. 21:57
 24/47 anonim ***** válasza:
Én meg körbenéznék, hogy van e élet a scitecen túl is.
2012. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
hát igen a reklámnak tuti nagy szerepe van ezért "olvasztottak " be a márkába, igaz még nem szedek semmi ilyet. Viszont ha tényleg lenne ennél jobb márka,azok mik lennének? Amit még ismerek az a Biotech USA de arról is itt cask a vitát olvastam. Illetve még egy szempillantásra láttam Gasparit...ám van személyi edző ismerőöm, nyílván az is Scitec-es ő meg a Gaspariról nem hallott például.
2012. jún. 11. 22:02
 26/47 anonim ***** válasza:
36%

hogyan tudták azt elérni, hogy mind két protein 73%-osnak va njelezve, holott a profiban izolátumot tettek. Akkor annak azért magasabb %-os protein tartalomnak kellene lennie? Vajon 400Ft/doboz eltérés mellett, akkor mennyi lehet benne az izolátum?!?!


Ha ugyan annyi a %-os arányuk, akkor nem lehet, hogy 80-as helyett 60-as van?


Csapkodnak bennem is a kérdések?

2012. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
tuti hogy van....sőőőőt.... csak ezzel meg az a baj h ezt csak mezei emberektől tudom megkérdezni, mert ma 3 boltba mentem be ahol több márkát is árultak és mind a Scitecet mondta nekem... kérdezgettem a többiről, deáááá ez a legjobb ....
2012. jún. 11. 22:03
 28/47 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, engem is érdekelne, egyzser ha biokémikus leszek... (bára biokémiét annyira nem szeretem, inkább sima) akkor szeretnék az ilyenekre időt és pénzt áldozni.
2012. jún. 11. 22:05
 29/47 anonim ***** válasza:
Akkor az eladók sem néznek körben van-e élet a scitecen túl?!
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem...csak tudnám akkor miért foglalkoznak más márkákkal is=/
2012. jún. 11. 22:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!