Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec 100% whey protein...

Scitec 100% whey protein Prfessionallel van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
jó, rossz
2012. jún. 11. 20:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Kérdező: whey C6, Stillmass 6:3:1, VPX Syngex, Twinlab whey fuel, Dymatize elite whey..stb.
2012. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
köszi, ezeknek utánaolvasok.
2012. jún. 11. 22:08
 33/47 anonim ***** válasza:

Ezt szeretem látni!!!

WHEY C-6

eeeeez már potein :)

2012. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ezért írtam elsőnek.:)
2012. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
Csáó! Én tegnap vettem Professional-t, én is sokaltam az árát, hisz csak egy fehérje. De én úgy voltam vele, hogy újra kondizni akarok, szép izomzatot akarok felépíteni, de nem akarok se tömegnövelőt, se semmilyen sejttérfogat növelőt meg anyám tyúkját szedni csak fehérjét, amiben MINDEN aminosav stb megvan ami kell az izomnak és annak épüléséhez. Lehet hogy 40%-al többet fizettem mint más fehérjéért ami ugyan olyan jó, de efelől biztos vagyok hogy jó! Egyrészt az év fehérjéje, a boltban is ezt ajánlották, két barátom is ezt használta ( ami nekem fontosabb hogy ők is ezt ajánlották) és igen is néha meg kell fizetni a marketinget, hisz a marketingesek sem véletlenül választották ezt a terméket! Ha sz@r lenne akkor már lett volna visszhangja. Én inkább erre költöttem mint ismeretlenre, amiről később derül ki hogy ez meg az nem jó... véleményt nyilván nem mondok még hisz tegnap óta használom, de reggel ittam, délután edzettem és 15-20 százalékkal többet bírtam teljesíteni!
2012. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

ma 11.04, neked sajnos gőzös nincs az egészről. Azt írod, hogy azért választották a marketingesek ezt, mert ez a jó. De könyörgöm a Scitec saját marketingeseiről beszélünk. Minden gyártónak megvannak a saját marketingeseik, ezek írnak jó a SAJÁT termékükről Gondolkodj már egy kicsikét!!

Másik : egy nap alatt fejlődtél 20%-ot? Akkor az tuti a Scitectől van mi? Megint csak óriási hülyeség, gondolkodj, ha más fehérjét ittál volna geynegébb lennél?

Ez CSAK egy fehérje nem kox. Koxal sem erősödsz egy nap alatt semmit sem.

Nincs bajom a Scitec-el, én is használtam, de ne dimenzionáljuk már túl, nem jobb mint a többi gyártó, de még sokat kell tanulnod, nagyon kezdő vagy még, nulla tudással.

2012. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:

1. ne szapulj meg alkoss véleményt másról úgy hogy nem ismered

2. pizzázóban dolgozom, nem eszem egézségesen hiszen gyorskaják pizza stb a bevitelem, ezért választottam olyan fehérjét aminek jó a híre és megvan benne minden ami kell, és eddig tudom hogy mennyi volt az a súlyzózás vagy fekve nyomás amit meg tudtam csinálni anélkül hogy zsibbadtam volna, vagy vissza kellett volna tenni a súlyt és tudom hogy most többet tudok. Ennek annyi az egyszerű magyarázata szerintem, hogy a hiányzó energiát tápanyagot ( fehérjét) amit egyáltalán nem vittem be, azt most beviszem a scitec-el és így jobb a teljesítményem. Ha van hasznos tápanyag, akkor jobb a teljesítmény alap dolog szerintem. Nem azt mondtam hogy egy nap alatt super-ember lettem, de jobb a teljesítmény és kész

2012. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Azért szapultalak, mert baromságokat írtál.

Az, hogy holdolgozol nem mérvadó, én is dobozban hozok magammal csirkemellet, nem muszáj pizzát enni.

Ha bármilyen másik fehérjét vettél volna, akkor is ugyanazt az eredményt érted volna el, nem a Scitec a csodagyártó értsd már meg. Én is használtam, nincs vele bajom, de hülyeség kijelenteni, hogy csak ez a jó.

Nálad 30-szor több a tapasztalatom, úgyhogy tudom mit beszélek.

2012. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Milyen ízűt vettél?? nekem itthon van egy 30g-os tasak megkósolásképpen mogyorós-csokis de nem hiszem h azt megvenném két kilóban... amit néztem és érdekel az a karamell, de minden íz szimpatikus csak még is tartok tőle.
2012. jún. 13. 18:14
 40/47 anonim ***** válasza:
én régebben kókuszos csokis vagy capuccino-t vettem.
2012. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!