Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kesztyűben fáj jobban...

Melyik kesztyűben fáj jobban az ellenfélnek az ütés?

Figyelt kérdés

Sima bokszkesztyűben, vagy MMA kesztyűben. Tudom a Bokszkesztyű elvielg jobban ki van párnázva, de azt is hallottam már, hogy az jobban fáj, vagy pedig, hogy egyenlő.

1 éve Kempozok, és már jön szét a kesztyűm és edző azt mondta vegyek MMA kesztyűt ink. mert, hoyg az jobb foldharcnál, stb..

Előre is köszi!



2012. máj. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a sparring kesztyű 14-16oz.

az mma kesztyű meg 2oz.

szerinted?


az mma kesztyűben nem lehet sparringolni,mert lesérülsz 1perc alatt.

sokkal nagyobb kárt tesz a másikban és védekezésre sem használható rendesen.

2012. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze ha nálatok az a sparring,hogy simogatjátok egymást edzésen,akkor jó a mma kesztyű is,ami igazából a kézfejedet védi,nem a másikat.
2012. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ hogy hogy zajlanak nálatok az edzések, több a föld mint az álló harc akkor érdemesebb a grappling kesztyű,de abból is a training ami 7oz-s, vagy kérj kölcsön valakitől és akkor lesz összehasonlítási alapod és eltudod dönteni melyikbe jobb, kényelmesebb a harc szempontjából, de persze edzéseken boxkesztyű javasolt érthető okok miatt, de hát a föld igen :D Én MMA edzésre járok van egy sima box meg egy grappling kesztyűm, ha sokat földeztek akkor a grappling kesztyű nagyon hasznos de ahogy mondták nagyobb a sérülésveszély.
2012. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!