Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel érek el látványosabb...

Mivel érek el látványosabb fejlődést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni hogy melyikkel érek el nagyobb fejlödést, ha kevesebb szériát csinálok vagy ha többet?tömegnévelést akarok, nem szálkásítani. Jelenleg majdnem minden gyakorlatom olyan hogy 1x12,3x10,1x8 és tudom hogy ez nem minden gyakorlatnál a legjobb és a leghasznosabb.

Szoktam hallani hogy pl fekvenyomásból valaki 3x8 at csinál és innen jött hogy lehet hogy az hogy én mindenből majdnem 50 et csinálok az nemegészen jó.



2012. máj. 20. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

az ajánlott 3-4X8-12

én a javát 3x8ban csinálom, de guggolás, vádli ezek mennek 4x12-15ben

2012. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha 3-4sorozat megy gyakorlatonként 8-12-es ismétléssel és akkora súllyal, amivel éppen szabályosan el tudod végezni. Kis súllyal szálkásítás óriási tévedés. Akkor is marad a nagy súly, mivel az étrend változtatása és az aerob edzések fokozása ami eredményt hoz szálkásításnál. Erre több cikk is van.
2012. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! épp most állítok össze egy új edzéstervet. Akkor érdemesebb kevesebb sorozatszámmal csinálni és nagyobb súlyal?
2012. máj. 20. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van . Itt vannak edzéstervek: [link]
2012. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, még olyan kérdésem lenne hogy súlyt növelni milyen gyakran szokás? havonta? vagy ez változó, ahogy érzem?
2012. máj. 20. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha több megy már vele, mint 10-12, akkor menj nagyobb súlyra, amivel megint csak 8 megy. Az elején gyorsan megy a fejlődés, pláne ha jó az étrended.
2012. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!