Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni nekem egy olyan...

Tudnátok írni nekem egy olyan edzéstervet amelyben a fegyencedzés és a súlyzós edzés is?

Figyelt kérdés
És nem szeretnék olyat hogy az egyikhéten ez a másikhéten az a fegyencedzésből legyen benne minden.

2012. máj. 19. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Két részre bontanám az izomcsoportokat, mell-hát-váll és láb-kar napokra. Első két nap menne fegyenc, majd egy pihenő nap és mehetne a két súlyzós utána.


H: fekvőtámasz sima (esetleg láb feltámasztva egy székre), egykezes fekvő, tolódzkodás, húzódzkodás szélesen felső fogással, fekvőtámasz kézállásban, hídtartások.


K:bemelegítésnek sima guggolás, egylábas guggolás, kitörés, vádli állva, húzódzkodás alsó fogással szűken, hátsó támaszos tolódzkodás, lábemelés függeszkedve.


CS: mell-hát-váll

fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon egykezessel, tárogatás.

evezés kétkezessel súllyal, mellhez húzás csigán, hiperextenzió.

váll: nyomás egykezessel fej fölé, oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel.


P: guggolás súllyal, lábnyújtás gépen, lábhajlítás gépen, vádli ülve gépen, vagy álló vádli.

Bicepsz állva kétkezessel, scott-padon egy-vagy kétkezessel, kalapács bicepszezés.

tricepsz :fekve homlokra engedés, csigán lenyomás kötéllel, egykezessel ülve tarkóhoz engedés, hasprés.


Minden gyakorlatból mehet 3 széria, a súlyzósnál 8-12 ismétlés, akkor a súllyal amivel megy szabályosan.

Saját testsúlyosnál pedig amennyi megy, de ott is maradhat a gyakorlatonkénti 3, esetleg 4 sorozat.


kb. én így végezném, de rengeteg variáció van, mindenkinek máshogy jó.:)

2012. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!