Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a fegyencedzésről?

Figyelt kérdés
Próbálta-e már valaki, milyen eredmény lett?

2012. máj. 3. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy izmokat akarsz akkor arra nem jó. Minimálisan növekednek azért majd az izmaid, de nem úgy mintha kondiba járnál. Erődet, állóképességedet fejleszti inkább. Arra jó hogy ha esetleg tervezel később kondiba menni, akkor ezzel egy alap edzést adsz a testednek, később is megmaradhat a fegyenc, de keverheted súlyzós edzéssel. Én ezt teszem, szóval az eredményt így nem igazán tudom hogy mi mitől lett, de így keverve nekem bejött mind erő növelésre mind izomépítésre.
2012. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amióta csinálom, nem dugnak meg tusolás közben...
2012. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eredmény: lóf*sz
2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na jó azért tesz szálkásító hatást, de nem lesz nagyobb az izmod, csak a jelenlegi állapotban szálkásabb, meg valamennyivel erősebb.
2012. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Annyi biztos, hogy brutális erőt ad. Én két hónapja csinálom, a múltkor beleütöttem egy zsákba, a zsák kiszakadt, a csuklóm meg még azóta is fáj, akkorát ütöttem. Félelmetes, hogy milyen erőt képes adni.
2012. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolod komolyan? pfff xd
2012. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!