Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudja megvédeni magát...

Hogyan tudja megvédeni magát egy nő egy késes támadó ellen? Tudom, hogy a legtöbb válasz SEHOGY lesz. De ha van valaki aki tudná mit lehet tenni egy ilyen tehetetlen szituációba akkor várom a kommenteket

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 02:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El kell futni, sikítani közben, mint az állat. Statisztikai adatok alapján a legtöbb késes támadás 2 méteren belül esik. Ha folyamatosan fenntartod ezt a távolságot, vagy növeled, jó eséllyel túléled a támadást.
2012. máj. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
Futás, vagy gázpisztoly. De inkább a futás. Vagy gázpisztoly és utána futás :D
2012. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha képzett pusztakezes és fegyveres harcművészetben akkor egy hosszabb fegyverrel van esélye.
2012. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gázspray esetleg. Telefújja vele az arcát aztán már nem fog látni a könnyeitől .
2012. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kés ellen kevés a gasspray meg a gázpisztoly 7 méteren belül még éles lőfegyveres intézkedő rendőr is komoly sérüléseket szenvedhet, ha a tokjában van a pisztoly és a támadónál kés vagy bot van.
2012. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha eleve nem vagy képzett akkor jobb ha elfutsz, esetleg lánccal megpróbálhatsz rábszni a támadó kezére, hátha elejti a kést, aztán meg fejbebszod a lánccal.


Erre való a "rigalánc" amit szoktak kilógatva hordani a gatyán.

2012. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Statisztikai adatok alapján a legtöbb késes támadás 2 méteren belül esik"


Igen, európában kevés a késdobáló, de nézd meg Mexico statisztikáját is :D

2012. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nyilván a kérdező mexikóban él, ezért kérdez egy magyar fórumon...
2012. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

emberismerettel.

egy jó ember-testbeszéd ismerő,10 méterről simán kiszúrja,hogy valaki bemérte és van ideje dönteni,hogy harcol,vagy fut,feltűnést kelt.

ha meg hátulról kapnak el és úgy nyomják a nyakadhoz,akkor nincs mit tenni.

de az önvédelem szerintem a környezet folyamatos bemérésével kezdődik.

egy ilyen tanulmányt találtam egyébként régebben,hogy egy nő megúszta élve egy késes sorozatgyilkos,nemi erőszak tevő támadását.

a csaj elkezdett neki ilyeneket mondani,mikor nekiállt a dolognak a fickó-gyere essünk túl rajta,nem egy nagy dolog,na add ide azt a kis mütyürt majd én életet verek bele,stb.

a bűnözőnek meg ugye az volt a célja,hogy lássa a félelmet,hallgassa a könyörgést,ez ajzotta fel az érzékeit.

mivel ez nem valósult meg,unottan otthagyta a csajt a sikátorban ahová előzőleg bevonszolta.

2012. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem a torkomhoz rakták és amilyen gyorsan történt minden sajnos csak sikitani tudtam semmi mást.Szóval ha nem tudok elszaladni hanem a kés ott van a torkomnál mit tudok tenni abba a pillanatba,hogy kikerüljek a kés alól?
2012. máj. 18. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!