Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az igazságalapja, hogy...

Mennyi az igazságalapja, hogy a zsírból könnyebben lesz izom?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy a kettő közt nincs átmenet, de van e egyáltalán az összefüggés a kettő között? Sok helyen hallom ezt a kijelentést, de nem gazán értem a valóságalapját.
2012. máj. 12. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nulla. semmi. nem igaz. a zsírból soha, de soha nem lesz izom. a zsírt le lehet adni diétával, és el lehet égetni aerob mozgással, amitől láthatóvá válnak az alatta levő izmok
2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rezk0o ***** válasza:
Szarból nem építhet senki várat
2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első:Köszi a választ. Azt tudom hogy egyikből nem lesz másik.

Viszont inkább az érdekelne, hogy ha az emberen van zsír, könnyebben jön e fel az izom? Vagy csak jobban észrevehető a különbség? Ha megfelelő étrend mellett, megfelelő mozgásforma mellet, az ember a zsírt égeti, abból nyer energiát. Azzal nem igazán vagyok tisztába hogy a "lebontott" zsír hasznosabb e izomépítés szempontjából?

2012. máj. 12. 22:48
 5/7 Zakathol ***** válasza:

Minél többet kérdezel, annál hülyébb vagy sajnos...


[link]

Ezt feltétlenül olvasd el!

2012. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs kapcsolat...
2012. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az izmot proteinek építik fel, amelyek nitrogéntartalmú molekulák.


a zsírokban (lipidekben) nincs nitrogén => sohaabüdöséletbe nem lesz belőlük nitrogéntartalmú vegyület (protein, izom)


krumpliból meg halból lehet hagymásbabot csinálni?

2012. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!