Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jumbo...

Mi a véleményetek a Jumbo tömegnövelőről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
24%
rohadt anyádat már te buzeráns hülye.
2011. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

:)))) Elszabadult a pokol. :DD


Jomagam 86 kilorol estem vissza 72re mert nem ugy alakult az eletem. MOst hogy ismet minden ok es elkezdtem lejarogatni megallapitottam hogy saláta vagyok es ugy is nezek ki.

Tisztelettel kijelentem hogy kezdo vagyok es az egyetlen celom hogy visszaszedjem amit elvesztettem. A napi 5x evest csak az tudja megcsinalni aki nem dolgozik vagy nagyon sik ideje van. Nekem nem megy. Reszint mert nem vagyok ehes es ossze van szukulve a gyomrom. (Tudom mit gondolsz.. egyel..) Ordogi kor. Itt jon a tomegnovelo... Jumbo vagy akarmi.

Ha valaki azt kerdez hogy mi a VELEMENYETEK akkor azt kell leirni es nem apritani a masikat. Vegigolvastam az egeszet es megallapitottam hogy a Jumbo jo ha kezdo vagy es ihato homok ize van. :))) Egyeb velemeny? :)

2011. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Wark150 válasza:

Üdvözletem!


Hát miután végig olvastam a beszélgetést sok vicceset találtam hogy homok íze van és hasonlók.


Íme a tapasztalat 8kg Jumbo után:

Ízre remek könnyen oldódik és aki szerint"szart sem ér" valamit nagyon rosszul csinálhatott ez nem csoda szer kell hozzá megfelelő edzés étrend pihenés enélkül nem ér semmit.

2013. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!