Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jumbo...

Mi a véleményetek a Jumbo tömegnövelőről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Na most kedves utolsó ezt a hozzászólásod tekintsd annak,hogy nem olvastuk,mert ettől áll fel a szőr a hátamon,milyen "szerek",nah

Ez csak kaja,kivált két étekést kb,csak egy példa,és gyorsan felszívódik.Ennyi,ne beszélj hülyeségeket,ha értenél hozzá ilyet nem írnál le,ezen gondolkozz el,ha meg tudsz enni napi 2-3 kilóhúst hozzá 2-3kiló rizset akkor gratulálok és tudsz ennyi napi 500kiló zöldséget és gyümit a vitaminok végett akkor nem kell semmi,de ugye rájöttél,hogy ez LEHETETLEN,fujjjjj,már leírni is szörnyű.

2009. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
figyelj , ez szerintem szánalmas vergődés h nincs annyi akaratod h semmi kiegészítő nélkül elérj valamit... én 3 éve gyúrok ,normálisan, és 125 kilót nyomok ki fekve, és büszke is vagyok rá,és még tovább akarom fejleszteni. És jó lenne látni h valaki azért is csinálja mert meg akarja mutatni h ő igen megtudja csinálni. egyedül...
2009. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész szkájtek, úgy ahogy van szar.
2010. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Uccsó előtti ez szép és jó,de az a baj,hogy egy idő után nem bírsz majd annyi kaját lepréselni magadba,kiegészítők meg jó dolgok,te kevered a koksszal,amit nem ítélek egy szint fölött működik de az másik történet.

Eddzél keményen figyelj oda mit eszel és használj kieget,hogy mit azt neked kell érezned,fehérje,CH,tömegnövelő,tesztóserkentő(azt csak haladó szinten).

2010. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Nah figyeljetek, ha tömegnövelő-t vesztek akkor azt azért veszitek, mert fel akartok szedni 1-2 kilót.

Nem azért veszitek meg mert olyan fincsi az íze. Én se szeretem a cuccok ízét, de nem pofázok, megiszom!!(Jah és nem szabad egyből Jumbo-t venni, előbb kezdjétek gyengébbekkel-Mass Power-)

2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Na, akkor elmondom a véleményem a termékről, csak hogy végre választ is kapj a kérdésedre.

ÉN reggel szedtem egy fél adagot, a másik felét(2,5 kanál) meg edzés után közvetlen. A segítségével 1 hónap alatt 5 kilót szedtem fel, mimimális zsírosodással(azért van benne CH bőven)

Ennyi. Röviden és tömören.

2010. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tehát jó :)

2010. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
látom sok itt a fogyatékos orvos illetve az olyan fogyatékos akinek esetleg nincs lóvéja h ilyen kiegészítőket vegyen és ezér inkább fikázza azokat...mellesleg énis használok jumbot és elég jó! fejlődni fogsz tőle, jól oldódik és az íze is jó! szal ajánlom!
2010. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Írta valaki előttem, hogy: "A jumbo marhaság ha külön külön megvennéd ami benne van sokkal olcsübban kijönnél"


Na ez egy nagy hülyeség, mivel ha utánaszámolunk, akkor a Jumbo kilója kb 3000 ft. Ennyiért még kreatint se veszel, aztán még kellene mellé kerítened szénhidrátot, fehérjét, stb. arról nem is beszélve, hogyha ezeket összekevernéd abból egy moslék lenne, utána meg szaladgálhatnál a vc-re

2010. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Énis nemrég vettem egy dobozzal a citromsárgából, eddig 3fajta tömegnövelőt ittam minden reggel és edzés után.

Reggel a másikokat alig bírtam leküzdeni rossz volt az ízük a jombo viszont simán lecsúszik, eddig nemhittem hogy egy tömegnövelő finom is lehet de ez az!

De tömegnövelőt nem az íze miatt isszuk hanem a hatása miatt de szerintem az is ott van a toppon.

2011. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!