Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jumbo...

Mi a véleményetek a Jumbo tömegnövelőről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz,hogy nem csinál csodát,ki lehet keverni persze,szerintem is igen túl van spirázva ez a Jumbo vmilyen szinten,ezér ajánlottam egy ON terméket neki.
2009. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Csak a kételkedő embernek mondom: nem alap nélkül fikázódom, én letoltam egy vödörnél kisebb kiszereléssel belőle; homok íze van, és szart se hozott, és tudom hogy nem napi egy teáskanállal kell belőle enni. Mint ahogy nekem a Hot Blood se jött be, úgyhogy tökmindegy. Véleményt kérdezett a kérdező, én azt hiszem megalapozottan írtam amit írtam! Amúgy meg gondoljatok bele: a Scitec egy nagyon jó biznisz, én bírom amúgy Bánit mer' tetszik hogy megmondja a frankót a sok gyökérnek, de nem kell minden szavát elhinni. A Sciteces folyékony L-karnitin is egy szar, citromlé ízű, és 20 adag belőle 6 ezer, ugyanez Biotechből 50 adag 5 ezer és még ízre is fogyasztható. Szóval járjatok nyitott szemmel!
2009. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16%

"Nem egy hülyegyerek vagyok aki cigizi, iszik és csak hobbiból edzeget!" – Ki a f*sz kérdezte? Kit érdekelsz Te??


"Az,h növizik nem érdekel csak elgondolkodtató, honnan van napi 5-10ezer forintja 4 hónapos növi kúrákra plussz még ami kell mellé." – Jobban járnál ha a saját dolgaidon gondolkoznál, ahelyett h mások dolgain gondolkozol, mert látszk hogy fogalmatlan vagy az élsporthoz.


"nem egy embert ismerek aki szerepelt vagy volt köze a videoihoz és "szép" véleménnyel van róla.. és a scitec emberek között vannak ők..." – Bármiben lefogadom hogy neveket nem mondasz. Vajon miért? :DDD Mellesleg énmeg 10.000.000.000 embert ismerek aki szerint a derikkféle b*zifórum nem egy ismeretlen dolog a számodra, kicsit levágós a szöveg, mindig ugyanaz.. :DD


"és elhiheted senki nem használ jumbot vagy előre legyártott tömegnövelőt aki komolyan van ebben a sportban..." – SENKI sem állította, hogy bármelyik élsportoló testépítő tömegnövelőzne. Ez a kezdőknek való, akik nem tudnak eleget enni. De ez le is van írva.


Csak a kételkedő embernek mondom: nem alap nélkül fikázódom, én letoltam egy vödörnél kisebb kiszereléssel belőle; homok íze van, és szart se hozott, és tudom hogy nem napi egy teáskanállal kell belőle enni. – 1 vörödnél kisebb kiszerelést letoltál? Mekkora az 2 kiló? Mégis mi a sz*rt vártál tőle??? Majd ha 20 vödört letoltál és semmi, na akkor van gáz. Mellesleg ez tápKIEGészítő, nem kaja. Nem ennek kell „hozni” hanem a rendes kajának, de ezt nyilván fölöslegesen írom mert te még hiszel a csodákban :), mellesleg homok ize van - és?? Nem kis vinnyogós barbibabák vagyunk hogy ne lehessen meginni avlamit mert homok ize van. Igyál tonhalas brokkolis turmixot, na annak szar ize van, a jumbo ehhez képest mennyország!

2009. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Akko zabájjad öcsém, vegyél 20 vödör Jumbót 400 ezerért! 1:1ben báni szövegek... és képzeld lehet olyan port csinálni ami finom is! :D Egyébként a Scitec Mannát meg semmi nem múlja alul...
2009. jún. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
te meg enj szépen a b*zifórumra, egy-az-egyben derikkszöveg! :D És hagyd meg nekem hogy eldöntsem mire költöm a pénzem :D
2009. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok derick forumos és a többi baromságra amit irogattál nem fogok reagálni pedig végig örületesen nagy hülyeséget írtál. látszk,h a báni logikáját kell másolnod mert sajátod nincs...

csak 1 dologra hívom fel a figyelmed ami bizonyítja azt,h mennyire nem értesz semmihze: "SENKI sem állította, hogy bármelyik élsportoló testépítő tömegnövelőzne. Ez a kezdőknek való, akik nem tudnak eleget enni. De ez le is van írva." A tömegnövelőt edzés után isszuk,h megfelelő szénhidrát és fehérje kerüljön a szervezetedbe minnél elöbb és még plussz ami bele rakunk. Mindenki ilyet iszik de olyat amit otthon gyárt le ami neki spec jó arányokban. A tömegnövelő étrend pedig egy kezdő számára a legkönnyebb hiszen 60-90kg kisgyereknek nem kell sokat enni.. És a tömegnövelő nem tömegnövelésre jó hanem edzés utáni ital tömegnövelő fázisba. Bár pucolás idején is lehet edzés után szénhidrátos turmixot inni de persze akkor más araányokban. Na szal itt látszik, te még az alapokhoz sem értesz és eközben nekem mondod,h nem értek az élsport részéhez....

Neveket meg azért nem monodk mert futva sírnál az istenedhez, h ezek ezt mondták. Persze akkor menne a tagadás meg a kutakodás aztán engem vennének elő. Én meg ilyen ovodás veszekedésekbe nem megyek bele. Jó ez így ahogy van.... de ha érdekel, akkor mailben küldök infot....

2009. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Furcsa , eddig még egy kérdésemre sem érkezett ennyi válasz :D:D Azért mindenkinek kössz . Ja és ne szidjátok már itt egymást , semmi szükség nincs rá :):)
2009. jún. 26. 11:32
 18/33 anonim ***** válasza:
59%
meg senki nem f*kázza azt aki már felmutatott valamit ebben a sportban...szánalmas... Az örökös írigység. Mindíg csak a magunk kis primitív véleményünkhöz való ragaszkodás. Mindeki h*lye, csak én vagyok a Jani. Mindenütt a sz@rozás. Minden sz@r, csak én tudom a frankót.
2009. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
12%
Valahogy ráhibáztam, hogy nem fogsz nevet mondani! Hogy lehet ez?? :D:D (jaés kössz a leírást, tudom mi az a tömegnövelő, és nyilván egykis szövegértési képességgel teis rájöhettél volna, hogy én mire gondoltam)
2009. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
0%
" nem kislányoknak való " ..... arra lennél inkább büszke h szerek nélkül gyúrod ki magad...
2009. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!