Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jumbo...

Mi a véleményetek a Jumbo tömegnövelőről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem jött be, az íze is furcsa, szar darabosan oldódik, olyan mintha homokot innál. Inkább MyoMax vagy Volumass35!
2009. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
7%
A jumbo marhaság ha külön külön megvennéd ami benne van sokkal olcsübban kijönnél és amúgyis túlmisztifikált a az sok értelmetlen szénhidrát ami benne van. Jumbo nélkül is voltak eredmények. A myomax és a volumass is ugyanolyan átbaszás, de ha te a benne lévő dextrózt vagy maltót 10szeres áron akarod megvenni minthogy külön megvedd pár száz forintért akkor csak vedd a scitec tömegnövelőket!
2009. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%

Én ki akarom próbálni.

Eddig anyagi okok miatt inkább darált zabból meg 100%WPP-ből+dextrózból kevertem tömegnövelőt.

2009. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%

én iszom, egyáltalán nem darabos tök finom. Egyébként is, ez a sport férifaknak való akik az izen fanyalognak azoknak nagy eséllyel nem fog sikert hozni, nem kislányként rinyálni kell hanem ledönteni a turmixot és kész, ha szar ize van akkor szar ize van!

jaés külön-külön nem tudod megvenni a jumbo részeit, mert a ch része egy olyan komplex formula amiben az arányok pl nyilvánosságra sincs hozva, csak az hogy "6-CARB" Matrix, és platinose van benne a legtöbb, amit külön nem lehet kapni!:) Ki van ez találva.

2009. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
11%
hátha elmondod,h a palatinose vagy egyéb okosságok amik abba benne vannak és nem lehet megvenni miben járulnak a te fejlődésedhez akkor igazat adok és én is jumbot fogok tolni ezekután.
2009. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

nem mondom el, mert gonosz vagyok, de Te, ha tényleg édekel, akkor nyugodtan rákereshetsz, és magad elolvashatod! :)


(én már megtettem, bcaa, crea-bomb, stbstb, le van írva h mik vannak benne, rákeresel utána ezekre és le van írva h hogy működnek, stb..)


Egyébként, ezeket jóval okosabb emberek rakják össze mint mi, azt sem firtatom h mért annyi a, d, b6, e vitamin van a multivitaminban mint amennyi, mert ez ki van találva és nem véletlenül annyi amennyi, ugyanúgy ez is ki van találva, és nem véletlenül az van benne ami!

2009. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Azé eszed mer a Báni mondta meg a Tótdani fogja a reklámban, aki amúgy felnövizte magát de nem gáz. A Jumbo elég szar lett ettől függetlenül, hogy minden Sciteces testépítő ezt promózza.
2009. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
hát ezaz a báni mondja és a reklámarcok,h ez jó és kész. kb ennyit értesz hozzá. elolvastam és képzeld van fogalmam,h mi micsoda ezért már nem is használok scitecet. jumbot meg igyák a 15évesek akik a stranda készülnek!
2009. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Kedves előző kettő.Sztem is előbb ki kellene próbálnotok a Jumbot mielőtt okoskodtok,Bánit meg a Danit nem szidni,felnövizte magát és ahhoz neked mi közöd van konkrétan,miér kell azér lenézni,tudod te mennyi munka van abba,hogy így nézzen ki,hogy mennyi lemondás,kínlódás szenvedés,tipikus hozzáértő vagy,hogy felnövizte magát dumával levágom mennyit értesz ehhez,mintha csak ennyi lenne,ahhoz enned kell 4 helyet is komám,napi 3kiló hús 2-3 kiló rizs és táp,csak egy példa.Amikor egy célért küzdenek,és nem azon,hogy há miko megyünk má inni meg miko cigizünk má.Igen kicsit drága ahhoz képest de a professional már barátibb.Csak egyszer edzenél együtt a Danival két perc múlva már anyuciér sikítanál,nem bírnád a negyedét se ,ahogy lehet hogy én se pedig tudok edzeni keményen.Kérdésedre nem rossz a Jumbo de van például az Optimum Nutrition-tól a Serious Mass az ugyanaz.Kajára nagyon figyelj a táp csak egy 40%-a dolognak,mindent számolj,ez az ész sportja bármelyik nagy okos mást mond.
2009. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
sztem te ezt nagyon benézted. Nem egy hülyegyerek vagyok aki cigizi, iszik és csak hobbiból edzeget! Az,h növizik nem érdekel csak elgondolkodtató, honnan van napi 5-10ezer forintja 4 hónapos növi kúrákra plussz még ami kell mellé. Na mind1. Nem ez a lényeg! Az a lényeg,h a jumbot nem kell kipróbálnom mert tudom,h mi van benne. És azt is tudom,h nekem mi kell grammra pontosan az adott edzések után és ezt nekem kell ithon kikeverni nem a jumbot venni mert az "menő" meg a báni ajánlja akit mindenki kiröhög ebben a szakmában. nem egy embert ismerek aki szerepelt vagy volt köze a videoihoz és "szép" véleménnyel van róla.. és a scitec emberek között vannak ők... és elhiheted senki nem használ jumbot vagy előre legyártott tömegnövelőt aki komolyan van ebben a sportban...
2009. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!