Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámaszozással mit...

A fekvőtámaszozással mit erősítek?

Figyelt kérdés
Elég sok dolgot ha jól tudom, de konkrétan mit?

2012. máj. 8. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
mell,tricepsz,váll,has lapvetően szerintem ezeket ,de nagyon sok féle verzió van
2012. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam is fejlődött tőle, plusz váll, kar.
2012. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvan fasza, akkor folytatom a tervet :D
2012. máj. 8. 13:35
 4/6 DannyZuko ***** válasza:
100%
azt szokták mondani, hogy a fekvőtámasz és a felülés csodákra képes és ez igaz is...
2012. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
rakj egy táskába +30kiló nehezéket azt talán fejlődsz de amúgy meg van 5700-ft ért konditerem egy hónapra akármikor lemehetsz és nagyon fasza gépek vannak miért szenvedtek otthon?
2012. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az utolsóhoz szólok. Most nem mindegy, hogy otthon szenved a gyerek ingyen a fekvőtámasszal és akkor az egész testét erősíti csak ezzel a gyakorlattal vagy lemegy havi 5000-ért a kondiba és akkor csak a súlyzós edzéshez tartozó funkcionális izmokat erősíti? Én azt mondom, hogy csináld továbbra is a fekvőt mert az minden izomcsoportot erősít mell, tricepsz, kis mértékben bicepsz, váll, csuklyaizom, hátizom, hasizom, comb, fenék, vádli. Azért erősíti az egész testedet mert fekvőtámasznál meg kell őrizned az egyensúlyod és ezt csak az egész testeddel érheted el. Gondolj az egykezes fekvőtámaszra hogy befeszíted az egész tested hogy ne dőljél el és ne essél össze.
2012. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!