Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leadni hasamról...

Hogyan lehetne leadni hasamról a zsírt egy-két hónap alatt? Vmi nem über erős hasgyakorlatokkal.

Figyelt kérdés
vékony a testalkatom, vagy 52 kg vahyok. de a hasamon nagyon le kell adni a felesleget amit életembe sosem sikerült. lehet mert mindig tul erős gyakorlatokat kezdek és hamar belefáradok. nem is zaálok sokat, még az átlagnál is kissebb az étvágyam sztem és már tényleg nem tudom mit tegyek hogyan állítsam össze a tornarendemet:((( L/21

2012. máj. 2. 22:49
 1/6 dirtboy ***** válasza:

szálkásító diéta kell és aerob mozgás.

heti 3-4x50perc aarob legyen.

helyi zsírégetés nincs,soha nem is volt.

2012. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magyarul csak hasról sehogy sem. mindenhonnan fogysz ha fogysz
2012. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) tudom h mindenhova kellesz edzenem, csak a hasamon kéne a legtöbbet változtatnom. amúy régen elkezdtem erős gyakorlatokkal hirtelen nekimenni, és 2, hónapra nem tudom hogyan de megjelentek a férfias hasfalú kockáom a zsíron azonnal abbahagytam mert megíjedtem h olyan férfias hasfalam lesz. a futás is gondolom jó megoldás. a felülésektől nem lesz tul kockás hasfalam?
2012. máj. 2. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a futás az egyik legjobb kardio edzés a zsír leadására szálkásító diétával együtt. Nem kell féled, hogy haspréstől és lábemeléstől túl izmos lenne a hasad.

Amúgy a hasizmod fölött van a zsír, nem alatta.:)

2012. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen..köszi:)
2012. máj. 3. 09:20
 6/6 anonim válasza:

Szerintem jógázz vagy esetleg nézz egy könnyebb hasizom erősítő edzéstervet, a lényeg a rendszeres mozgás. Napi 15-20 perc edzés (jóga mellett persze ez nem elég), pihenj pár naponta és meglesz az eredménye.

Ha gondolod, nézz el a blogomra, talán megtalálod a választ, amit keresel:)

[link]

2012. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!