Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléshez mit kellene...

Tömegnöveléshez mit kellene ennem? (lent)

Figyelt kérdés
Most kezdtem gyúrni ,vékony vagyok és 17éves!Konkrét kajákra gondolnok mi jó?tudom a zsíros kaják meg süteményeket hanyagolni kell!!
2012. ápr. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szénhidrátok: rizs,pufirizs,zabpehely,burgonya

Fehérje: csirke mell/comb, hal,túró,sajt,tojás

2gramm*testsúlykg fehérje és 5-6gramm*testsúlykg szénhidrát kell naponta!

Értsd: ha pl. 60kg vagy, 120gramm fehérjét vigyél be naponta, és olyan 300gramm ch-t.

2012. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso srac jol irta.

De lefekves elot mar neigyal tomegnovelot!!!Akkor bezsirosodsz.Nemegeted el a kaloriat

2012. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második hozzászólót annyival javítanám, hogy tömegnövelőt igazából csak edzés után igyál.

-Miért?

-Mert a tömegnövelőkben található szénhidrát javarészt egyszerű cukrok, amik edzés után jók, magas inzulinemelkedést váltanak ki, gyorsan töltik vissza az izomzatot, ellenben ez a gyors inzulinemelkedés és hirtelen leesés napközben nem jó, mert ez a folyamat zsírosodással járhat.

(Ha nagyon-nagyon nehezen hízol, akkor esetleg még talán reggel mehetne egy adag, mivel este ugye "kiéhezik" a szervezet, reggel még úgyahogy elmegy a tömegnövelő, de én azt vallom, hogy vegyél fehérjét és dextrózt, ezt keverheted edzés után, napközben meg fehérjéhez rakhatsz pl. zabpelyhet.

Árban is jobban kijössz, adagokból is több lesz, illetve még jobb az étrended is, nem kell cukros tömegnövelőt innod, illetve magadnak tudod belőni a mennyiségeket.

2012. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Jaa, első válaszoló voltam, visszatérő vendég vagyok!:D)
2012. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!