Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szőlőcukor? Megfelel így is?

Szőlőcukor? Megfelel így is?

Figyelt kérdés
Ideiglenes megoldás ként használom most a boltban kapható sima tablettás szőlősukrot, csak 1-2 napig amíg lesz időm elmenni por állagúért.

2012. ápr. 16. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
megfelel, igen.
2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 16. 17:24
 3/15 anonim ***** válasza:
De DM-ben és Rossmann-ban van fél kilós por is.:)
2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen tudom azt szoktam szedni csak elég elfoglalt vagyok és csak pihenő napon rnék rá venni az pedig szerdán lesz csak :)
2012. ápr. 16. 18:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy szőlőcukrot kell enni?!
2012. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Edzés után jó csak és proteinnel természetesen.

Ilyenkor mehet 40-50g. Ezt nem a kérdezőnek írom, mert ő tudja.:)

2012. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Értem Montez. Magam is éltem ilyen tévedésben Scitec-propaganda hatása alatt valamikor rég... Különösen rossz ötlet neki, nő létére, tekintve, hogy felépítő hormonokban szerényebb. Az inzulinválasszal sikerül a HGH-termelést sikeresen gátolni, ami azért produkál valami anabolikus választ, mint tudjuk.


Egyétek, csak úgy hetvenvalahány negatívuma van ezen kívül! ;-)

2012. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenben tévedsz. A legnagyobb tévedésed ott van, hogy azt hiszed, hogy a kérdező nő.

A második, hogy szerinted nem kell visszatölteni a ch raktárakat edzés után. ehhez pedig igenis alkalmas a dextróz. Ez nem Scitec propaganda, mindenhol olvashatsz erről. Pont hogy nagy inzulinkibocsátás kell ahhoz, hogy a tápanyagok minél gyorsabban és nagyobb hatékonysággal kerüljenek az izmokba. Nem azt írtam, hogy agyba-főbe kell zabálni a szőlőcukrot, de edzés után van létjogosultsága. Persze diétánál kevesebb kell vagy én pl. glutamint teszek a turmixhoz, de tömegelésnél hasznos cucc. Nekem van rá pénzem, így én vitargo-t eszek, de nem a Scitec-től, mielőtt meggyanusítasz.:)

Amúgy nem muszáj velem egyetérteni, én régi motoros vagyok, 26 éve edzem és tudom már mi a jó nekem. Ha neked nem jött be, akkor egyél mást, nekem nem gond.:)

2012. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el én még finoman szoktam itt a gyk-en fogalmazni, ha olvastál tőlem egy-két választ. Senkit nem szoktam elküldeni melegebb helyekre. Nem tudom van e értelme belemenni az elemzésekbe, hiszen te eldöntötted, hogy nem kell egyszerű szénhidráttal visszatölteni. Én meg látom magamon, hogy kell.:)

Egyébként a te cikked inkább a kreatin felszívódás szempontjából foglalkozik az inzulinnal, de nekünk nem csak ezért van a magas inzulinszintre szükség, hanem ilyen megemelt szintnél van az, hogy a gyorsan felszívódó ch mintegy pumpaként viszi be a fehérjét is. Ezt pedig kár kihagyni. Az hogy abban a 10 percben egy kicsit leesik a GH az nem sokat számít, minthogy az sem, hogy a C-vitamin kicsit verseng abban a negyed órában a helyekért.

De azt biztos te is tudod, hogy a C-vitamin felezési ideje a vérben 12 óra vagyis nem fog gyorsan elbomlani, tehát ha csökken(márpedig gyorsan) a dextróz szintje a vérben, akkor utána megint zöld utat kap a C-vitamin.


De még egyszer leírom, tőlem mindenki csinálja ahogy akarja, nekem attól nem lesz jobb, ha te nem töltesz vissza.:)

2012. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy finoman fogalmazol, ezért kedvellek. Igyekszem hasonlóképp. A felmerülő szakmai ellenvetésekre később szeretnék (ott) reagálni, most elsőbbséget élvez ez a "kőkorszaki" étrend, hát amennyi időm ugye van rá...


Megtisztel a most is udvarias válaszod! Kellemes hétvégét kívánok!


B.

2012. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!