Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szőlőcukor? Milyen szőlőcukrot...

Szőlőcukor? Milyen szőlőcukrot érdemes vennem, ami erőnlétet biztosít?

Figyelt kérdés
Súlyt tartanék, szóval nem szeretném ha nagyon sok kcal lenne benne.
2012. ápr. 4. 06:09
 1/5 G'sX ***** válasza:
cukormentes szőlőcukor lightot javaslom, diet dextrose néven fut vagy valami ilyesmi, a citromos finom is belőle
2012. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
a szőlőcukor parasztvakítás, porhintés. Szakmai, testépítő oldalakat kéne olvasgatni. Semmi mást nem csinál, csak megdobja az inzulinszinted... a KAJA ad erőnlétet, ami rendes CH és fehérje. Meg persze a stimulénsok, de az más.
2012. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy, ahogy a 2. mondja:)


a szőlőcukor szinte azonnal a véráramba kerül az összes amit megeszel, szal lehet h hirtelen ad egy kis pluszt, de az nem tart sokáig, ráadásul nem tesz jót ez a hirtelen cukorszint ingadozás... és szinte az összes zsírként fog neked lerakódni.


régen, 18 évesen hízni akartam, brutál nehezen hízó vagyok, aztán szőlőcukrot ettem, lett is szép nagy pocakom:) szerencsére ahogy abbahagytam a szőlőcukor evést le is ment magától, de gondolom azért mert szerencsés alkat vagyok.


szal ha kell plusz erőnlét eőször sztem próbálj vitamindúsan étkezdni, esetleg vmi multivitamint szedni, az is brutál mód meg tudja dobn az energiaszintedet, ha ez se elég van még sokféle, akár természetes termék ami segít

2012. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy _milyen_ szőlőcukor? Egyféle van, a C6H12O6, avagy D-glükóz, avagy dextróz avagy szőlőcukor. Ha edzel, akkor az edzés utáni turmixba kell csak tenni, amúgy nem kéne szedegetni.
2012. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak mondanám, hogy az első válaszoló poénból írta, mielőtt mást gondolnátok.:)

Edzés utánra menjen csak dextróz, mert máskor valóban csak zsír lesz belőle, viszont a súlyzós edzés utáni ch visszatöltéshez használható. Más kajáláskor pedig összetett ch legyen.

Szálkásító diétában nekem edzés után a proteinhez glutamin megy, csak az első pár hétben megy dextróz vagy vitargo.

2012. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!