Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas 2 hónap alatt,...

Kockahas 2 hónap alatt, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kor: 15

Magasságom: 175 cm

Testsúly: 58,4 kg

Rendszeresen futok, versenyekre járok, kempózok és alkalmanként haverokkal focizok.

Szerintetek lenne rá esélyem összehozni 2 hónap alatt, látványos kockákat?:) Már most is elég jól látszik a felső hasizmom. Egyébként ezeket a gyakorlatokat csinálom 2 hete: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Körülbelül mennyi idő lenne???



2012. ápr. 14. 22:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
így visszaolvasva mekkora hülyegyerek voltam vicces:D
2013. dec. 26. 19:47
 12/13 anonim ***** válasza:

DIÉTA DIÉTA DIÉTA

mindenki eztmondja,ha nem diétázol nemlesz kockahasad.

már bocs de hülyeség,aki sportol már a futástól elkezd látszani a kocka hasa ha intenziven csinálja és nem azért mert nem eszik normálisan.Én kosárkázok,tenisezek és diéta nélkül kockás a hasam nem az a húú de kockás,mindig eltervezem h. most kigyurom magam mint állat 2napig csinálom majd abbahagyom és 1hónap mulva megint 2napot és kb igy tovább,nemfejlődik de ottvan látszik az a 6kocka..

Haverom elkezdett gyurni 1honap alatt dupla széles lett ja és közben hizott,és már a hasa is elégszép.

2014. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már nekem is látszik minden, betartottam az étrendem heti 4x kondizok és 70 kiló vagyok. Izomtömeg is kell ahhoz hogy látsszon valami, jó van itt is kivétel, az aki 56 kiló és a bf-je (testzsírszázaléka) alacsony.
2014. márc. 15. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!