Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 hónap után hogy kellene...

4 hónap után hogy kellene kinéznem?

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem gyúrni és nem tudom hogyan kéne kinéznem. Nem nagyon látszik meg, de erős vagyok. Barátaim azt mondták (akik bitangul izmosan néznek ki) hogy olyan 5 hónap után napról napra látszani fog az eredmény. Ez igaz? Ja és nem szedek kreatint meg ilyen sz@rokat csak naponta 3-szor eszek általában húst és rizst is. Protein turmix edzés után meg reggel szokott menni.

2012. ápr. 11. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha egy nap 3szor eszel 20év múlva sem fog látszani semmi, a testépítés 80%a a kajáláson múllik
2012. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki a kaját, legyen 2-2,5g*testtömeg kg fehérje és 5-6g*testtömeg kg szénhidrát. Napi hatszor egyél. Proteinhez pedig kellene még dextróz az edzés után.
2012. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 igen nemm ***** válasza:

Montez:

helyes, de a szőlőcukor szerintem gagyi, min egy supercarb fast-ot javasolnék, ami árban nincs túl messze tőle. A szénhidrát pedig nem túl sok egy kicsit? Ha jól gondolom, te ektomorf lehetsz, de aki gyorsabban hízik (mint pl. én) akkor inkább 3-5g /tskg szénhidrát jobban hangzik:)

2012. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Supercarb fast az ok, én is szoktam javasolni csak most siettem az írással.:)

3-4g*ttkg a lányoknak, 5-6 szokott a férfiaknak elég lenni, de persze vannak kivételek.

2012. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

off

nem tudjátok a super carb fast ch arányait?

csak azért mert elvileg waxy maize,vitargo,maltodextrin és dextróz van benne.

dextróz az ok írva van hogy 3g.

de a többi érdekelne,főleg a vitargo.


van egy kérdés hogy a super carb fest vagy a carbo x et szedje a csávó és az az indok a bodybuilderes válaszolótól hogy szedd a super carbot mert leglább az is sárga mint ők.

nem valami meggyőző érvelés szerintem.

ebből én arra következtetek hogy elég sok benne a maltodextrin és csak kevés waxy és vitargo lehet benne.

ha jó arányban lenne benne waxy és vitargo nem tudom elképzelni hogy ilyen okot hozott volna fel.

2012. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben lehet valami, és nem is lenne olcsó, ha sok lenne a waxy, de lehet tévedek és majd G'sX segít ebben.
2012. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zakathol ***** válasza:
#3: Én a múltkor 6g ch-n voltam, és az egyik héten még fogytam is. Nem örülök :D
2012. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
F.sza, akkor az eddigi 4 hónapos edzés pénzpazarlás meg időpazarlás volt :( Totál hasztalanul gyilkoltam magamat a teremben...Esetleg még tippeket tudtok mondani? Nem akarok még 1szer elrontani valamit.
2012. ápr. 11. 19:12
 9/11 dirtboy ***** válasza:

alapismereteket olvasd át és az sem gond ha szorgalomból olvasol még pár cikket.

a ki induláshoz az alapokat már le írták a kollégák.

[link]

2012. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez a weboldal nagyon jónak néz ki.
2012. ápr. 11. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!