Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt kockahas?

2 hónap alatt kockahas?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kis hájréteg van rajatm de halványan látszik a felső 2 kocka de azt szeretném hogy az egész hasam kockás legyen. Mijen tanácsokat tudnátok adni edzésre?Étkezése?


15/F


2009. nov. 27. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

hájat egyetlen dologgal lehet leadni, cardio

azaz hosszú ideig tartó mozgási tevékenység

30-40 perces kocogások vagy szobabicikli naponta


és figyelj a táplálékra, ne menjen sok cukor meg zsír be, hogy a tested a rajtad levő zsírt alakítsa üzemanyaggá.

én sztem mindegy ezen kívül mit eszel. azért szoktak gyümölcsöt-zöldséget mer kb minden más zsíros, és vminek kell lenni a hasadban hogy ne halj éhen. husit rizzsel azér ehetsz.


ha leadod a zsírt biztos látszódni fog a six pack. ha még se akkor továbbra is nyomd a hasprést lábemelés és lábfelhúzást. meg persze a futást.


sztem elég rá 2 hónap ha tényleg csak kicsi háj van

2009. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz választ:)
2009. nov. 27. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
hasalj rá 2 hónapra egy rácsra, garantált kockahas :)
2009. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

persze 200fokos rács, mi?:D


az első hozzászóló szépen leírta!

2009. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D:D
2009. nov. 28. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát 2 hónap alatt nehezen...

De nyárra már biztosan meg lesz, feltéve hogy sportolsz és helyesen táplálkozol. ;)


Az elsőhöz csak annyit tennék hozzá, hogy zsíros ételeket egyáltalán ne fogyassz és édességekkel, üditőkkel nagyon vigyázz, csak egy kimerítő edzés után ehetsz valami édeset, akkor is csak nagyon keveset (20-30g)


erről a két oldalról nagyjából megtudhatod, hogy miből mennyit kell egyél ahhoz, hogy foggyál, és hogy melyik étel hány kalória:


[link]

[link]

2009. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2009. dec. 15. 20:37
 8/10 anonim válasza:
szerintem elég, ha kétnaponta jársz kocogni, mert így a tested nem szokik majd hozzá a folyamatos terheléshez és intenzívebben égetsz majd zsírt. Próbáld ki;)
2010. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
* helyesbítek: nem igaz, hogy nem szokik hozzá, csak lassabban. És így lassabban növekszik a tűrőképességed is. Úgy tudom, hogy ez azért jó, mert nem vezet a szervezet olyan mértékű túlterheléséhez, amikor már kénytelen az izmaidat felhasználni energianyerés miatt.
2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké kösz:D
2010. máj. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!