Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas 2 hónap alatt,...

Kockahas 2 hónap alatt, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kor: 15

Magasságom: 175 cm

Testsúly: 58,4 kg

Rendszeresen futok, versenyekre járok, kempózok és alkalmanként haverokkal focizok.

Szerintetek lenne rá esélyem összehozni 2 hónap alatt, látványos kockákat?:) Már most is elég jól látszik a felső hasizmom. Egyébként ezeket a gyakorlatokat csinálom 2 hete: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Körülbelül mennyi idő lenne???



2012. ápr. 14. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Lenne, ha még egy kis diétát is bevetnél, mert amíg van zsír a hasadon nem fog látszódni a kocka rendesen.
2012. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

58 kilóval ne diétázz,mert már így is női súlycsoportban vagy.

ha ezt lediétázod,akkor könnyebb lesz a súlyod a leendő csajodénál.

inkább szedj magadra min 12 kilót.

2012. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek, de a kérdés az volt, hogy lesz kocka hasa. Az pedig diétával lesz. Az más kérdés, hogy legalább 75-80kg-nak kellene lennie. :)
2012. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a mai kisplázapic,sácska kislányoknak a kislányosan izmos kocka hasú fiúkák jönnek be azokat olyan izmosnak és erősnek tartják mint régen a görög isteneket.
2012. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem hiszem, hogy én diétáznék, amugy se vagyok valami nagyon sokat evő típus:D Am meg mint fent írtam küzdősportolok, és még ezen a videón kívül is sok felülést csinálok edzésen, lábemelés stb.. Sokat futok, és elég jól is megy, meg régen mb1-ben fociztam 3 évet, csak abbahagytam, mert nem voltam kezdő és idegesített, hogy a csókosokat nyomatják, de ez nem ide tartozik:) Alakulgat a hasam, de nyárra meg szeretnék vele lenni, ezért a 2 hónap:)

Na szóval azért nyitottam, ezt a témát, hogy ezt el tudnám e érni??

2012. ápr. 15. 09:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Pedig máshogy nem lesz kockahasad, csak ha leadod a zsírt ami takarja a hasizmodat. Ezer felülést is csinálhatsz, attól még nem fog látszódni, ha takarja zsír. Hasedzéssel nem megy le viszont.

Ehhez diéta kell, de úgy látom, hogy ezt nem akarod elhinni.

Sok ilyen cikk van erről, ha nekem nem hiszel: [link]

2012. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 G'sX ***** válasza:
látványos kockákat? ahhoz izomtömeg is kéne, neked max szánalmas négyzethasad lesz
2012. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elhiszem, azt, hogy van zsírréteg a hasamon, mert annyit dolgoztam már rá, hogy szépen kéne kinéznie. Így ki is dülled a hasam, nem csak edzés után, hanem máskor is, csak az a baj, hogy a kockák csak a felső hasizmomnál látszanak(kicsit). Aggódó szüleimnek meg nem tudnám beadni azt, hogy 58 kiló vagyok és diétázni fogok. Magam simán megcsinálnám a diétát.. Esetleg annyi, hogy nincs valami más módja a zsír leégetésnek??? Mert futok, sportolok minden. Neki álltam, annak hogy semmi csoki...(nehéz volt:D) Meg nem fogok enni nagyon zsíros kaját.. Nagymamáméknál vagyok akkor ez nehéz művelet lesz, de valahogy megoldom..

Egyébként az a bajom, hogy nem engednek diétázni.


Ha van más módja is, hogy leégessem segítsetek. Nagyon kevés van rajtam, de az a baj, hogy van.

2012. ápr. 15. 12:19
 10/13 A kérdező kommentje:

G'sX

Elhiheted, hogy megvan az alapom, amire lehet gyúrni, nem 0-ról kezdtem csak van rajtam ezek szerint némi felesleg.

Egyébként meg szánalmas négyzet hasad max neked van. Én nem szeretnék úgy kinézni 15 évesen mint a body builderek, és nem is fogok..

2012. ápr. 15. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!